reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
 
reklama
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
Hej , świetna wiadomośc ❤️ czekam na wiadomośc od administratorki dlaczego nie możecie dołączyć , niektóre dziewczyny są już na prywatnej :)
 
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
Gratki! A jak wchodzicie w przyszłe mamy- lipcowe 2024 to nie pokazuje się wam Lipcóweczki 2024 prywatnie? Nie ma gdzieś tam opcji dodaj bez wchodzenia w ten wątek?
 
ja nic nie mam. Ostatnio jak byłam na marcówkach i były zakładane wątki prywatne to również dostawałam w wiadomości prywatnej linki od administratora 🙂
No właśnie te linki Wam wstawiłam od administratorki i niektóre dziewczyny już dołączyły a niektóre nie mogą wejść , nadal czekam na odpowiedz w tej sprawie od admina :)
 
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
hej cieszymy się równiez Twoim szczęściem ❤️ i trzymamy mocno kciuki by wszystko było dobrze🫶

i na spokojnie dziewczyny pewnie aniaslu niedlugo odpowie i podpowie jak macie do prywatnej grupy dołączyć :)
 
reklama
Do góry