reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Już jesteś w domu po wizycie, wszystko jest w porządku groszek porządnie dokarmiany, serduszko jest 😍 powiedziała mi że martwiła się wcześniej bo miałam infekcję podobną do covida i nie była pewna czy się utrzyma ale teraz wygląda wszystko super i że ona jest bardzo zadowolona, więc ja tym bardziej ☺️ kazał mi się umawiać na prenatalne więc jutro będę dzwonić. A kolejna wizytę mam 19.12. Dostałam też skierowanie na badania wiec od jutra będę działać :)
cudowna wiadomość ! 💚
 
reklama
Plamienia bardzo często występują na poczatku i nawet przyczyna nie jest znana bo u mnie nie bylo ani krwiaka ani nadżerki. Lekarz mowil, ze chyba bedzie chlopak bo taki silny ze sie trzymal mimo turbulencji 😃 @Alia119 takze bedzie wszystko dobrze :) 🥰
 
Hej
Ja byłam dziś na niezaplanowanej wizycie bo zaczęłam krwawić. Na szczęście pęcherzyk jest, ale jeszcze bez serduszka. Krwawienie spowodowane krwiakiem. Bezwzględne leżenie i leki. Czekanie na kolejną wizytę będzie baaaardzo sie dluzylo.
Pozdrawiam i zazdroszczę że większość już ma wizyty serduszkowe za sobą ❤️
Trzymaj się! Będzie dobrze! U mnie wizyta serduszkowa dopiero w następnym tygodniu i już nie mogę się doczekać.
 
Już jesteś w domu po wizycie, wszystko jest w porządku groszek porządnie dokarmiany, serduszko jest 😍 powiedziała mi że martwiła się wcześniej bo miałam infekcję podobną do covida i nie była pewna czy się utrzyma ale teraz wygląda wszystko super i że ona jest bardzo zadowolona, więc ja tym bardziej ☺️ kazał mi się umawiać na prenatalne więc jutro będę dzwonić. A kolejna wizytę mam 19.12. Dostałam też skierowanie na badania wiec od jutra będę działać :)
Super gratki!! Szybko masz następna wizytę!
Hej
Ja byłam dziś na niezaplanowanej wizycie bo zaczęłam krwawić. Na szczęście pęcherzyk jest, ale jeszcze bez serduszka. Krwawienie spowodowane krwiakiem. Bezwzględne leżenie i leki. Czekanie na kolejną wizytę będzie baaaardzo sie dluzylo.
Pozdrawiam i zazdroszczę że większość już ma wizyty serduszkowe za sobą ❤️
Trzymam kciuki by wszystko było dobrze! Dużo sił przy leżeniu!!!
Ja musiałam odwołać jutrzejszą wizytę bo córeczkę mam chora i wysypała mi się opieka nad nią. ☹️
Jejku i kiedy teraz pójdziesz? Zdrówka dla córki!!
 
Super gratki!! Szybko masz następna wizytę!

Trzymam kciuki by wszystko było dobrze! Dużo sił przy leżeniu!!!

Jejku i kiedy teraz pójdziesz? Zdrówka dla córki!!
Dziękuję. Już tydzień siedzi w domu. Mój tata przy niej był ale zaraziła go i nie mam opieki na ten tydzień dla niej. Wstępnie wizytę mam 5 grudnia ale jeszcze sprarwdzam czy się coś wcześniej zwolni.
 
Dziękuję. Już tydzień siedzi w domu. Mój tata przy niej był ale zaraziła go i nie mam opieki na ten tydzień dla niej. Wstępnie wizytę mam 5 grudnia ale jeszcze sprarwdzam czy się coś wcześniej zwolni.
5 już za rogiem na szczęście. W razie co to nie tak źle ale sama dobrze rozumiem że im szybciej tym lepiej bo sama czekam jak na szpilkach na wizytę!!
 
reklama
Do góry