reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny kochane muszę się wyżalić. Dzisiaj miałam okropny dzień, normalnie zero sił. Zaprowadziłam synka do przedszkola wróciłam do domu coś koło 10 i padłam wstałam dopiero po 14 i biegiem znowu do przedszkola. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Potem nawet trochę się cieszyłam ze przespałam poranne mdłości bo męczą mnie okropnie, ale nic mylnego ona jak nie rano to po południu i zawsze mnie dopadną 🤦🏽‍♀️. Nie mam siły na nic, a tu sprzątanie, pranie, gotowanie. Wszystko u mnie leży i aż się prosi żeby się za to zabrać a ja nie mam siły nawet palcem ruszyć. To moja 3 ciąża i nie przypominam sobie żebym poprzednie tak źle przechodziła. U mnie dzisiaj 8+4 mam nadzieje ze w 2 trymestrze będzie lepiej ☺️
 
reklama
Dziewczyny kochane muszę się wyżalić. Dzisiaj miałam okropny dzień, normalnie zero sił. Zaprowadziłam synka do przedszkola wróciłam do domu coś koło 10 i padłam wstałam dopiero po 14 i biegiem znowu do przedszkola. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Potem nawet trochę się cieszyłam ze przespałam poranne mdłości bo męczą mnie okropnie, ale nic mylnego ona jak nie rano to po południu i zawsze mnie dopadną 🤦🏽‍♀️. Nie mam siły na nic, a tu sprzątanie, pranie, gotowanie. Wszystko u mnie leży i aż się prosi żeby się za to zabrać a ja nie mam siły nawet palcem ruszyć. To moja 3 ciąża i nie przypominam sobie żebym poprzednie tak źle przechodziła. U mnie dzisiaj 8+4 mam nadzieje ze w 2 trymestrze będzie lepiej ☺️
Tulimy mocno. U mnie podobnie bezsilny dzień był wczoraj.
Teraz doceniam jak to fajnie jest być w 1szej ciąży. Wtedy jak bezsilność dopada to nic nie trzeba a w kolejnych to już znacznie trudniej odpuszczać obowiązki bo młode na nas liczą.
 
Dokładnie ten kolor delikatny więc jestem spokojna ale czuwam czy się coś nie zmienia dzięki dziewczyny 🤭😘
Ja to mialam takie jajca.. robilam testy .. ciąża.. robilam bete- ciąża. Po czym w okolicy wystąpienia miesiaczki mialam takie krwawienie .. trwalo tydzien czasu .. ze skrzepami . Bylam pewna, ze biochem.. nie przestawalo leciec wiec poszlam do lekarza a lekarz do mnie ze jestem w ciazy 😳 dostalam luteine dopochw. I duphaston i jest wszystko ok . Także mnie juz nie dziwi
 
Hej
Ja byłam dziś na niezaplanowanej wizycie bo zaczęłam krwawić. Na szczęście pęcherzyk jest, ale jeszcze bez serduszka. Krwawienie spowodowane krwiakiem. Bezwzględne leżenie i leki. Czekanie na kolejną wizytę będzie baaaardzo sie dluzylo.
Pozdrawiam i zazdroszczę że większość już ma wizyty serduszkowe za sobą ❤️
 
Tulimy mocno. U mnie podobnie bezsilny dzień był wczoraj.
Teraz doceniam jak to fajnie jest być w 1szej ciąży. Wtedy jak bezsilność dopada to nic nie trzeba a w kolejnych to już znacznie trudniej odpuszczać obowiązki bo młode na nas liczą.
Noo ja tak właśnie czasem myśle.. kurde jak byłam w ciazy z pierwszym to nie musiałam nic na siłe robić , chciałam leżeć to leżałam , a teraz czy chce czy nie chce to muszę 😂
 
Dziewczyny kochane muszę się wyżalić. Dzisiaj miałam okropny dzień, normalnie zero sił. Zaprowadziłam synka do przedszkola wróciłam do domu coś koło 10 i padłam wstałam dopiero po 14 i biegiem znowu do przedszkola. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Potem nawet trochę się cieszyłam ze przespałam poranne mdłości bo męczą mnie okropnie, ale nic mylnego ona jak nie rano to po południu i zawsze mnie dopadną 🤦🏽‍♀️. Nie mam siły na nic, a tu sprzątanie, pranie, gotowanie. Wszystko u mnie leży i aż się prosi żeby się za to zabrać a ja nie mam siły nawet palcem ruszyć. To moja 3 ciąża i nie przypominam sobie żebym poprzednie tak źle przechodziła. U mnie dzisiaj 8+4 mam nadzieje ze w 2 trymestrze będzie lepiej ☺️
ja mam to samo o zastanawiam się czy ta ciąża tak mną tyra czy poprzednie też takie były ale już zapomniałam 🤣 mam tyle szczęścia że pannice już duże to pomagają w domu, ale pech chciał że mi się pralka zepsuła wczoraj a sterta prania czeka 😔
 
Ja to mialam takie jajca.. robilam testy .. ciąża.. robilam bete- ciąża. Po czym w okolicy wystąpienia miesiaczki mialam takie krwawienie .. trwalo tydzien czasu .. ze skrzepami . Bylam pewna, ze biochem.. nie przestawalo leciec wiec poszlam do lekarza a lekarz do mnie ze jestem w ciazy 😳 dostalam luteine dopochw. I duphaston i jest wszystko ok . Także mnie juz nie dziwi
o kurcze, to pewnie ciężko Ci było uwierzyć, też bym chyba była w szoku..
Hej
Ja byłam dziś na niezaplanowanej wizycie bo zaczęłam krwawić. Na szczęście pęcherzyk jest, ale jeszcze bez serduszka. Krwawienie spowodowane krwiakiem. Bezwzględne leżenie i leki. Czekanie na kolejną wizytę będzie baaaardzo sie dluzylo.
Pozdrawiam i zazdroszczę że większość już ma wizyty serduszkowe za sobą ❤️
uf mam nadzieję że odpoczynek i leki uspokoją te krwawienie
Tulę was mocno dziewczyny i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ❤️
 
To ja totalnie nieczuła jestem. Mam piersi ze stali 😂
Mnie się zawsze wydawało, że ja też takie mam 🤣🤣 Syna przecież karmiłam ponad 18mcy, już nawet nie pamiętam dokładnie ile.. Żadnej ranki, nic. A ta jak wampirzyca 🤭🤭🤭 i w zasadzie do momentu ciąży było lux a potem nagle zaczęłam chodzić pogryziona.. a ja to tak lubię. No cóż. Bywa i tak. Serce pęka, ale skóra na piersiach też no i co tu robić..
 
reklama
Ja to mialam takie jajca.. robilam testy .. ciąża.. robilam bete- ciąża. Po czym w okolicy wystąpienia miesiaczki mialam takie krwawienie .. trwalo tydzien czasu .. ze skrzepami . Bylam pewna, ze biochem.. nie przestawalo leciec wiec poszlam do lekarza a lekarz do mnie ze jestem w ciazy 😳 dostalam luteine dopochw. I duphaston i jest wszystko ok . Także mnie juz nie dziwi
Ciekawa historia :) moja siostra miała podobnie tyle ze okres jej trwał jakoś 3 dni i mówi ze coś nie tak , zrobiła test ciaza , ale cały czas jakoś brzuch ja bolał ,poszła na wizytę było serduszko , ten brzuch mimo wszystko jakoś ja dziwnie bolał ,niestety na następnej wizycie juz serduszko nie biło . Ale jednak zdarza się tak , ze pomimo okresu człowiek może być w ciazy 😁
 
Do góry