reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

U mnie identycznie. Bol piersi i bol delikatny jak na okres. Poza tym nic, tylko ja mam dosc wczesna ciaze- 5+1. Kiedy sie u Was pojawily dziewczyny te mdlosci?
A i ze zmian to jeszcze szybkie bicie serca.
U mnie pojawiły się po skończonym 6 tygodniu, teraz 9 dobiega końca i raz jest lepiej raz gorzej. Początkowo były to poranne mdłości a teraz bardziej wieczorne
 
reklama
U mnie identycznie. Bol piersi i bol delikatny jak na okres. Poza tym nic, tylko ja mam dosc wczesna ciaze- 5+1. Kiedy sie u Was pojawily dziewczyny te mdlosci?
A i ze zmian to jeszcze szybkie bicie serca.
Dziewczyny naprawdę nie macie czego żałować, że nie macie tych mdłości, ja wam strasznie zazdroszczę! 😀 Te mdłości to jest coś okropnego, u mnie pojawiły się w 6 tygodniu i tak sobie z nimi żyję już prawie miesiąc 😅 dobrze że mam tabletki od mojej Pani ginekolog na nie, bo bez tego nie byłabym nawet w stanie do pracy chodzić. Znajomi nas zapraszają żaby gdzieś wyjść, a ja uwięziona w domu bo mdłości, potrafią tak wymęczyć że naprawdę wszystkiego się odechciewa serio. Także te które nie macie mdłości, naprawdę cieszcie się, bo jesteście szczęściarami pod tym względem 😀
 
Dziewczyny naprawdę nie macie czego żałować, że nie macie tych mdłości, ja wam strasznie zazdroszczę! 😀 Te mdłości to jest coś okropnego, u mnie pojawiły się w 6 tygodniu i tak sobie z nimi żyję już prawie miesiąc 😅 dobrze że mam tabletki od mojej Pani ginekolog na nie, bo bez tego nie byłabym nawet w stanie do pracy chodzić. Znajomi nas zapraszają żaby gdzieś wyjść, a ja uwięziona w domu bo mdłości, potrafią tak wymęczyć że naprawdę wszystkiego się odechciewa serio. Także te które nie macie mdłości, naprawdę cieszcie się, bo jesteście szczęściarami pod tym względem 😀
Ja je jednak trochę rozumiem, bo jak mi się zdarzy dzień z mniejszymi mdłościami to odrazu się stresuję czy na pewno wszystko dobrze. Jak są (czyli zazwyczaj) to narzekam że są, a jak ich nie ma to, że nie ma 🤣
 
U mnie identycznie. Bol piersi i bol delikatny jak na okres. Poza tym nic, tylko ja mam dosc wczesna ciaze- 5+1. Kiedy sie u Was pojawily dziewczyny te mdlosci?
A i ze zmian to jeszcze szybkie bicie serca.
U mnie w 6 tyg czyli mam je tydzień 🤣 tak plus Minus bo wcześniej były ale czasami, teraz się rozkręciły.
 
Ja je jednak trochę rozumiem, bo jak mi się zdarzy dzień z mniejszymi mdłościami to odrazu się stresuję czy na pewno wszystko dobrze. Jak są (czyli zazwyczaj) to narzekam że są, a jak ich nie ma to, że nie ma 🤣
No w sumie tak, jest to jakiś znak że jest dobrze skoro są dolegliwości 😂 ale naprawdę mnie przez ostatnie dwa dni (bo skończyły mi się te tabletki na mdłości, wczoraj dostałam znowu receptę na nie) tak mnie przeczołgało przez te mdłości, że już taka wymęczona i zła powiedziałam do męża, że jeszcze jak mnie poród tak wymęczy to chyba skończymy na pierwszym dziecku 🙈 oczywiście nie chciałabym mieć tylko jednego, ale w takich trudniejszych momentach już mi takie rzeczy przychodzą do głowy. To ja nie wiem co ja będę mówić jak już faktycznie ten poród się zacznie 🙈🙈🙈
 
Mnie dziś z rana bolało podbrzusze i zemdliło jak poczułam ,ze mąż sobie jajecznicę smaży… w ogóle dziś mam fatalny dzień babcia mi zmarła… :(
wyrazy współczucia...
mnie od rana też męczy przed chwilą zjadłam śniadanko więc chwila spokoju ale czuję że już na nowo się zaczyna rozkręcać
 
reklama
Do góry