reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Myślę że tej grupy nie zostawimy samej sobie. Będziemy tu też zaglądać i zapraszać dziewczyny do wątku zamkniętego.
Zauważyłam że większość grup przechodziła na prywatny jak następny miesiąc mamusiek się tworzył, a za chwile pewnie jakaś odwazna mama utworzy sierpniowe mamy!
Tez tak miałam chwile temu 🙈 sierpniowe mamy są już od 2 dni chyba utworzone 😊
 
Chwile mnie nie było a tu już tyle postów. Chciałabym się zgłosić do grupy prywatnej. I proszę o pokierowanie co, gdzie i jak mam napisać. Bo ja jestem technologiczne zero, a jeszcze muszę nadrobić 30stron forum.
U mnie bez zmian dziś 6plus4. Czekam na wizytę z utęsknieniem. Ale wiem że jest dobrze.
 
a to tak zazwyczaj jest 🤪 ostatnio dziewczyny po miesiącu na marcowkach przechodziły na prywatny wątek. Trochę względnie szybko niektóre czekają na wizyty aby było serduszko ❤️
Myśle , ze nie jest to aż tak wcześnie..bo już wątek sierpniowe mamy jest utworzony 😊 a każda nowa mama będzie mogła dołączyć do Nas w każdej chwili :)
 
Hej czy tylko ja nie patrzę na to co można a czego nie I jem i piję to na co mam ochotę? 🙈 mój gin jest z tych lajtowych i wydaje mi się zdrowo podchodzacy do różnych rzeczy. W poprzedniej ciąży sama zapytałam chyba o zielona herbatę bo czytałam że nie można a on do mnie czy piję wiadrami taką herbatę? 😅
Ja już na nogach, wjechała kawa u mnie gwarno dziś w domu bo śpi dziewczyna syna w innym pokoju oraz koleżanka córki wszyscy byli wczoraj na jarmarku w Bydgoszczy 🥰
A z jakiej dzielnicy Bydgoszczy jesteś? Ja co prawda z Gdańska ale w Bydgoszczy bardzo często w bywam w okolicach Błonie/gorzyskowo 😁
 
Ja mam podobne podejście. Całkowicie zrezygnowałam z alkoholu, surowego mięsa i serów pleśniowych, a poza tym wszystko jem i piję. Kawę max 2 dziennie, a co do takich rzeczy jak np wiele przypraw - tymianek, rozmaryn, cynamon, kukrkuma to nie jem przecież tego łyżeczkami więc wychodzę z założenia że takie ilości jak dotychczas to nie zaszkodzą.
Ja to samo.
Chociaż jakis czas temu zjadłam bardzo mocno nasączone ciasto alkoholem 🤦‍♂️ Teściowa ciasto zrobiła. Zjadłam zadowolona. A wieczorem mnie olśniło 🤦‍♂️
Cóż... Wyrzuty sumienia miałam, ale co się stało to się nie odstanie.
Dopytalam teściowej czym nasaczyla bo takie dobre (jeszcze nie wiedzą że jestem w ciąży) żeby wiedzieć czy bardzo dużo tego było. I na szczęście wino z sokiem więc chociaż trochę mniej alko niż początkowo myślałam.
Od trzech lat prawie zero alko to mi się wydawało że to mocne było 😂
Ale i tak zła na siebie byłam
 
Ja to samo.
Chociaż jakis czas temu zjadłam bardzo mocno nasączone ciasto alkoholem 🤦‍♂️ Teściowa ciasto zrobiła. Zjadłam zadowolona. A wieczorem mnie olśniło 🤦‍♂️
Cóż... Wyrzuty sumienia miałam, ale co się stało to się nie odstanie.
Dopytalam teściowej czym nasaczyla bo takie dobre (jeszcze nie wiedzą że jestem w ciąży) żeby wiedzieć czy bardzo dużo tego było. I na szczęście wino z sokiem więc chociaż trochę mniej alko niż początkowo myślałam.
Od trzech lat prawie zero alko to mi się wydawało że to mocne było 😂
Ale i tak zła na siebie byłam
Nie przejmuj się :) nikt nie wie od pierwszego dnia że jest w ciąży i robi gorsze rzeczy 😁
 
Też raczej nic dodatkowego nie będę robić bo to nic nie zmieni poza stresem a tego mam odpowiednio dużo obecnie.
Co do witamim też mam mutację więc muszę metylowany folian. I tu przyznam że nie wiem czy lekarz mi dobrze zalecił. Do tej pory w każdym przypadku brałam Pregnę Start na początku. A teraz lekarz mi kazał Pregnę odstawić i brać foliana z Pueria, metolowana Wit B i Wit D w 4000 j. Nie wiem czy to dobrze, bo Pregna ma więcej witamin i mi się to dziwne wydaje, że z nią kazała się jeszcze wstrzymać. We wtorek będę u innego lekarza zobaczę co mi zaleci zażywać.
Ja biore pueria i jest to jeden z lepszych preparatow. Wszystko metylowane :)
 
reklama
Do góry