reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja tak samo , od tygodnia czuję się jakby ciazy w ogóle nie bylo , zero objawów wiec stres mam co tam sie dzieje. Wcześniej znowu jak mnie brzuch pobolewał to też bylo źle. I tak źle i tak nie dobrze😅
nie dogodzisz kobiecie w ciąży choćbyś na rękach stawał nie ma kurde opcji to chyba do krwi przechodzi 🥲🫢😝
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie. Lekarz zmienił mi Duphaston na Luteinę dopochwową i tak jak myślałam wjechała heparyna. I kurde zapomniałam zapytać o jedną rzecz. Teraz brałam Duphaston 3x2 tabletki. Rano wzięłam już jedną dawkę, czy mogę wziąć wieczorem luteinę 100? Nie wiem czy można to łączyć. Czy lepiej dzisiaj jeszcze wziąć normalnie duphaston a luteinę zacząć od jutra? Mam ją brać wieczorem
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie. Lekarz zmienił mi Duphaston na Luteinę dopochwową i tak jak myślałam wjechała heparyna. I kurde zapomniałam zapytać o jedną rzecz. Teraz brałam Duphaston 3x2 tabletki. Rano wzięłam już jedną dawkę, czy mogę wziąć wieczorem luteinę 100? Nie wiem czy można to łączyć. Czy lepiej dzisiaj jeszcze wziąć normalnie duphaston a luteinę zacząć od jutra? Mam ją brać wieczorem
Ja bym brała od razu wieczorem. Bo dziś już nie weźmiesz tabletek więc zostaniesz bez ochrony
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie. Lekarz zmienił mi Duphaston na Luteinę dopochwową i tak jak myślałam wjechała heparyna. I kurde zapomniałam zapytać o jedną rzecz. Teraz brałam Duphaston 3x2 tabletki. Rano wzięłam już jedną dawkę, czy mogę wziąć wieczorem luteinę 100? Nie wiem czy można to łączyć. Czy lepiej dzisiaj jeszcze wziąć normalnie duphaston a luteinę zacząć od jutra? Mam ją brać wieczorem
Myślę że możesz, ja niby brałam luteinę w tabletkach 50 rano i wieczorem ale kazał mi przejść na 200mg tylko wieczorem ale powiedział że póki mam tą końcówkę tabletek 50mg to żebym tez brała rano :) jedna dawka napewno Ci krzywdy nie zrobi :)
 
@Anelili @Fralex witamy w naszych skromnych progach rozgośćcie się, trzymam kciuki żeby było dobrze :)

Co do objawów to ja też tak różnie z tymi piersiami mam, raz bolą raz nie, natomiast mdłości mam lekkie ale biorę tabletki więc są prztłumione i tak mam gulę w gardle i brzuchu a non stop bym coś jadła, najbardziej wieczorem, zawsze na początku ciąży się chudnie a ja już mam póki co 1kg na plusie, muszę się pilnować bo jest różnica między +20 a +13kg (miałam tyle w poprzednich ciążach)
 
A macie wrażenie, że zaczyna być widać brzuch? U mnie 6+2 i chyba zaczyna się powiększać 😱. Przeraża mnie ta perspektywa w pierwszej ciąży 10 kg na plusie w drugiej już 20. Aż boję się tego co teraz będzie.
 
A macie wrażenie, że zaczyna być widać brzuch? U mnie 6+2 i chyba zaczyna się powiększać 😱. Przeraża mnie ta perspektywa w pierwszej ciąży 10 kg na plusie w drugiej już 20. Aż boję się tego co teraz będzie.
No ja już to pisałam z tydzień albo 2 temu, że mi się powiększył. U mnie dzisiaj 8+1, więc zauważyłam to na podobnym etapie jak Ty. No i u mnie już teraz +3kg, więc zapowiada się że przez całą ciążę przytyję prędzej 20 niż 10-13, oby nie było ponad 20. Szczerze mówiąc nie martwię się tym. Zawsze szybko chudłam więc liczę na to, że nawet jak przytyję te 20 to i tak dość szybko wrócę do swojej wagi i sylwetki. A jak nie to trudno. Nigdy nie musiałam sobie ograniczać jedzenia i zawsze byłam szczupła, więc w ciąży tym bardziej nie zamierzam się ograniczać
 
reklama
A macie wrażenie, że zaczyna być widać brzuch? U mnie 6+2 i chyba zaczyna się powiększać 😱. Przeraża mnie ta perspektywa w pierwszej ciąży 10 kg na plusie w drugiej już 20. Aż boję się tego co teraz będzie.
Ja i bez ciąży zawsze mam brzuszek spory 😆 w poprzednich ciazach tyłam max 12 kg. Teraz startuje juz z większą waga niz kiedys i ogóle lubie sobie pojeść wiec czuje ze będzie wiecej kg na plusie...
 
Do góry