reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja to narazie mam taki brak apetytu że nie bardzo mam z czego przytyć :D w 1 ciąży tylko 7kg przytyłam ale to dlatego że dużo leżałam w szpitalu I na tym jedzeniu ciężko było przytyć :D
 
reklama
Ja też należe do szczupłych osób ale jak więcej przytyłam to źle się czułam, byłam strasznie opuchnięta że na wesele szłam w sandałach na rzepy 😂 no i okropnie dokuczały mi hemoroidy, nie umiałam ani siedzieć ani leżeć, w drugiej ciąży nie były tak uciążliwe
 
Ja to mam chyba dzisiaj najgorszy dzień odkąd się dowiedziałam o ciąży. Czuje się jak chora, słaba, trochę mnie gardło boli, bez sił totalnie, śpiąca ale spać nie mogę bo 2-latka na chacie. No i ta infekcja intymna :/
 
Witam lipcowe mamusie :) mam nadzieję, że też się do Was zaliczam. Zawsze tylko czytałam lecz postanowiłam dołączyć.
Mam obawy.. 10.11 miałam wizytę, pęcherzyk ciążowy 7.5 mm .. więc jakby wszystko ok lekarz mowi 4 tydzien.
Coś mnie tknęło, żeby zrobić sobie kontrolnie bete. 21.11 - 6057 , dzis 23.11 - 7186.
Boje się, że cos jest nie tak i za slaby przyrost. Poronilam juz 3 razy :(
 
Dziewczyny, na przeziębienie/ osłabienie to co można w ciąży? Paracetamol? Siedzę z córka i chyba tez mnie rozkłada ://
paracetamol jest bezpieczny w ciąży możesz wziąć, mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i będziesz czuła się dobrze, zdrowka 🍀 oby lekarz na wizycie Ci coś przepisał a najważniejsze by Cię uspokoił, tulę mocno w tym ciężkim dniu
 
reklama
Witam lipcowe mamusie :) mam nadzieję, że też się do Was zaliczam. Zawsze tylko czytałam lecz postanowiłam dołączyć.
Mam obawy.. 10.11 miałam wizytę, pęcherzyk ciążowy 7.5 mm .. więc jakby wszystko ok lekarz mowi 4 tydzien.
Coś mnie tknęło, żeby zrobić sobie kontrolnie bete. 21.11 - 6057 , dzis 23.11 - 7186.
Boje się, że cos jest nie tak i za slaby przyrost. Poronilam juz 3 razy :(
hej :) beta zwalnia po 1000, nie zamartwiaj się na zapas. Ja też jestem po stracie i mimo ogromnych obaw liczę w duszy że tym razem to nasz czas, postaraj się być dobrej myśli choć po poronieniu to w cholernieeeeee trudne 🫶 kiedy masz następna wizytę ?
 
Do góry