reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

U mnie też bez zmian, czyli od rana mdłości, koło 9 przechodzi i mogę zjeść śniadanie, a jak już je zjem to mogłabym bez przerwy coś jeść i tak aż do 20/21 kiedy zaczyna się wieczorna seria mdłości. Poza tym bolą mnie piersi i jest mi wiecznie zimno, nieważne w co jestem ubrana. Chyba sobie przyniosę koc do pracy i będę siedzieć pod nim 😂 No I ten ciążowy mózg też mi się daje we znaki, ciągle łapie zawiechy i nad wszystkim muszę się zastanawiać. Już tylko 8 dni do kolejnej wizyty ❤️ Poza tym wczoraj weszłam w 9 tydzień, czyli dzisiaj 8+1 i aplikacja pokazała mi że moje dziecko jest już wielkości oliwki, w poprzednim tygodniu było ponoć ciecierzycą 🤣
U mnie 9 dni do pierwszej wizyty. Dziś mi się nawet śniło że widziałam serduszko! I pewnie zobaczę bo to będzie 7+6. To będzie długi tydzień!!!
Jak tam Wasze samopoczucia dziewczyny dzisiaj ? ❤️ U mnie bez zmian - jestem wciąż nieustannie głodna 😂 Ktos dzisiaj wizytuje ? :)
Ja już się nie mogę doczekać wtorku do USG, mam tak ogromna nadzieję że tym razem wszystko będziesz dobrze i nam się uda 🥹
Chodzę głodna non stop ale nie mogę jeść bo tak jakoś dziwnie czuję pełny żołądek. Nie wiem jak to określić. Ale ja sie tego spodziewałam przy tych moich dolegliwościach.
Witam wszystkich ☺️ Znalazlam ten wątek i tak sie składa ze chyba do Was dołączę. 🫣 Ciąża u mnie z zaskoczenia, z OM termin na 26.07. Z tym że musiałam miec bardzo wczesną owu- zaraz po okresie. Pierwszą wizyte mam za tydzień. 🤗
Hej! Rozgość się. To pierwsza ciąża?
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i pomyślałam, że napiszę do Was - nie chcę jeszcze zostawać, bo nie wiadomo, co z moją ciążą. W skrócie o mnie - zaraz kończę 34 lata, od trzech staramy się z mężem o dziecko. W tym roku miałam już puste jajo i jednego biochema. Niedawno odebraliśmy kariotypy i niestety mąż ma nieprawidłowy (translokacja zrównoważona wzajemna 2 i 5 chromosomu). Aktualnie jestem w 5+4 t. Byłam dwa dni temu na USG, pęcherzyk jest spłaszczony, prawdopodobnie widać zrodek (1mm, ale lekarz nie był pewny, czy widzi).

Poza kształtem pęcherzyka martwi mnie beta, bo jest za wysoka jak na ten czas. W poniedziałek była powyżej 10tys, a wczoraj powyżej 18 tys. Chciałam Was zapytać, czy może miałyście taką betę i sprawa zakończyła się dobrze?

Oczywiście już się naczytałam, że taka beta może oznaczać trisomię, więc panikuję i potrzebuję pozytywnej historii :)
 
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i pomyślałam, że napiszę do Was - nie chcę jeszcze zostawać, bo nie wiadomo, co z moją ciążą. W skrócie o mnie - zaraz kończę 34 lata, od trzech staramy się z mężem o dziecko. W tym roku miałam już puste jajo i jednego biochema. Niedawno odebraliśmy kariotypy i niestety mąż ma nieprawidłowy (translokacja zrównoważona wzajemna 2 i 5 chromosomu). Aktualnie jestem w 5+4 t. Byłam dwa dni temu na USG, pęcherzyk jest spłaszczony, prawdopodobnie widać zrodek (1mm, ale lekarz nie był pewny, czy widzi).

Poza kształtem pęcherzyka martwi mnie beta, bo jest za wysoka jak na ten czas. W poniedziałek była powyżej 10tys, a wczoraj powyżej 18 tys. Chciałam Was zapytać, czy może miałyście taką betę i sprawa zakończyła się dobrze?

Oczywiście już się naczytałam, że taka beta może oznaczać trisomię, więc panikuję i potrzebuję pozytywnej historii :)
Jeśli chodzi o betę to niestety nie pomogę bo ostatnią miałam o wartości 1400 a byla taka na etapie 4+2 i potem nie sprawdzałam. Ja bylam na wizycie wg OM 5+4 i nie miałam zarodka, ale lekarz mnie uspokoił ze jest jeszcze czas, bo ciąża jest młodsza, jutro mam wizytę.
Czytałam też różne historie na temat spłaszczonych pęcherzyków i zakończyły się szczęśliwie.
Wiem, że ciężko cierpliwie czekać do kolejnej wizyty, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki!
 
Hej!
Nie jestem najaktywniejszą forumowiczką, bardziej obswrwatorką, dlatego czekałam aż ktoś inny założy tę grupę, ale chyba się nie doczekam bo na poprzednie były wcześniej 😅
Nie mam pojęcia kogo i jak tutaj dodać, ale liczę na to, że będziecie dodawać się same, żebyśmy mogły wymieniać się spostrzezeniami ☺️

Mój termin według om - 4.07
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Pierwsza wizyta u lekarza:
Najbliższy termin to 24.11, ale to dla mnie zdecydowanie za późno bo wtedy będę już 8+2. W poniedziałek mam zadzwonić do położnej i znajdzie mi bliższy termin. Mam nadzieje, że już w przyszłym tygodniu i że przy takiej becie bez problemu zobaczę zarodek i usłyszę serduszko 😊
 
Witam
U mnie 9 dni do pierwszej wizyty. Dziś mi się nawet śniło że widziałam serduszko! I pewnie zobaczę bo to będzie 7+6. To będzie długi tydzień!!!

Chodzę głodna non stop ale nie mogę jeść bo tak jakoś dziwnie czuję pełny żołądek. Nie wiem jak to określić. Ale ja sie tego spodziewałam przy tych moich dolegliwościach.

Hej! Rozgość się. To pierwsza ciąża?
Mam juz 2 synów na pokladzie i 35 lat na karku 🫣
 
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i pomyślałam, że napiszę do Was - nie chcę jeszcze zostawać, bo nie wiadomo, co z moją ciążą. W skrócie o mnie - zaraz kończę 34 lata, od trzech staramy się z mężem o dziecko. W tym roku miałam już puste jajo i jednego biochema. Niedawno odebraliśmy kariotypy i niestety mąż ma nieprawidłowy (translokacja zrównoważona wzajemna 2 i 5 chromosomu). Aktualnie jestem w 5+4 t. Byłam dwa dni temu na USG, pęcherzyk jest spłaszczony, prawdopodobnie widać zrodek (1mm, ale lekarz nie był pewny, czy widzi).
Jeśli sobie dobrze przypomnę to mój z poprzedniej ciąży też wyglądał na kapkę spłaszczony. Bardziej jak fasoleczka niż pecherzyk okrągły, ale nie słyszałam ani słowa złego na ten temat od ginekologa. Mam zdrowa córkę z takiego pęcherzyka. Głowa do góry 🤗
 
Witam wszystkich ☺️ Znalazlam ten wątek i tak sie składa ze chyba do Was dołączę. 🫣 Ciąża u mnie z zaskoczenia, z OM termin na 26.07. Z tym że musiałam miec bardzo wczesną owu- zaraz po okresie. Pierwszą wizyte mam za tydzień. 🤗
Dzień dobry 🙋🏼‍♀️ ja też za tydzień 30.11 pierwsza wizyta i data z om 25.07 więc ramię w ramię :D też dwójka na pokładzie. Będzie wesoło :D
 
reklama
Do góry