reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
2,5 h jechalam w korkach na wizyte ale bylo warto. Trafilam do dosc mlodego lekarza, ktory w gabinecie trzymal mnie ponad godzine(!) a cena jak na Warszawie smiesznie niska -250zl. Gdzie u mnie pod Warszawa krzycza 350-400.
Wszystko jest ok, krwawienie z nadzerki, dostalam w razie co duphaston 3x1 do konca I trymestru. Wszystko zostalo mi pokazane na usg, lekarz krok po kroku omawial co widzimy. Widzialam bijace serduszko ale nie slyszalam bo lekarz nie chcial wlaczac ze wzgledu na to, ze to niebezpieczne. Każdy lekarz inaczej to wylicza, ten mi mowil, ze to 7+1. Wiec juz sie pogubilam. Najwazniejsze, ze serduszko bije i wszystko jest dobrze.
Akurat nie spodziewalam sie nawet, ze mam nadzerke, wczesniej przed ciaza widzialo mnie z 10ciu ginekologow i zaden nie zwrocil na to uwagi.
Kazal mi sie juz nie martwic i ze niestety kobiety z nadzerka maja plamienia i to normalne, mam sie martwic jak bedzie krew zywo czerwona.
 
2,5 h jechalam w korkach na wizyte ale bylo warto. Trafilam do dosc mlodego lekarza, ktory w gabinecie trzymal mnie ponad godzine(!) a cena jak na Warszawie smiesznie niska -250zl. Gdzie u mnie pod Warszawa krzycza 350-400.
Wszystko jest ok, krwawienie z nadzerki, dostalam w razie co duphaston 3x1 do konca I trymestru. Wszystko zostalo mi pokazane na usg, lekarz krok po kroku omawial co widzimy. Widzialam bijace serduszko ale nie slyszalam bo lekarz nie chcial wlaczac ze wzgledu na to, ze to niebezpieczne. Każdy lekarz inaczej to wylicza, ten mi mowil, ze to 7+1. Wiec juz sie pogubilam. Najwazniejsze, ze serduszko bije i wszystko jest dobrze.
Akurat nie spodziewalam sie nawet, ze mam nadzerke, wczesniej przed ciaza widzialo mnie z 10ciu ginekologow i zaden nie zwrocil na to uwagi.
Kazal mi sie juz nie martwic i ze niestety kobiety z nadzerka maja plamienia i to normalne, mam sie martwic jak bedzie krew zywo czerwona.
Cieszę, że wszystko dobrze!
 
2,5 h jechalam w korkach na wizyte ale bylo warto. Trafilam do dosc mlodego lekarza, ktory w gabinecie trzymal mnie ponad godzine(!) a cena jak na Warszawie smiesznie niska -250zl. Gdzie u mnie pod Warszawa krzycza 350-400.
Wszystko jest ok, krwawienie z nadzerki, dostalam w razie co duphaston 3x1 do konca I trymestru. Wszystko zostalo mi pokazane na usg, lekarz krok po kroku omawial co widzimy. Widzialam bijace serduszko ale nie slyszalam bo lekarz nie chcial wlaczac ze wzgledu na to, ze to niebezpieczne. Każdy lekarz inaczej to wylicza, ten mi mowil, ze to 7+1. Wiec juz sie pogubilam. Najwazniejsze, ze serduszko bije i wszystko jest dobrze.
Akurat nie spodziewalam sie nawet, ze mam nadzerke, wczesniej przed ciaza widzialo mnie z 10ciu ginekologow i zaden nie zwrocil na to uwagi.
Kazal mi sie juz nie martwic i ze niestety kobiety z nadzerka maja plamienia i to normalne, mam sie martwic jak bedzie krew zywo czerwona.
No i super, na taką wiadomość czekałyśmy 🥰🥰
 
reklama
Też zazdroszczę słuchania, bo ja tylko widziałam i jednocześnie jestem zdziwiona, że tak wcześnie słuchanie
No właśnie dziewczyny, widzę, że piszecie, że to szkodliwe, szwagierka to samo mi dziś powiedziała. Lekarz puścił mi dźwięk dosłownie na jakieś 3 sekundy, ale dlaczego to zrobił jeśli jest to niezalecane? :(
Pospałam męża po sałatkę z surimi a tu zonk, nie można w ciąży!!!!! Fuck, jak zwykle pierw powiedziałam a potem pomyślałam.
Surimi troszkę śliski temat, teoretycznie to jest rybą po obróbce termicznej, ugotowana. Później jeszcze po zapakowaniu paluszki pasteryzuje sie więc idąc tym tokiem rozumowania każdy "rybny gotowiec" powinien być zakazany. Bardziej rozchodzi się o to, że w zakładach w przetwórstwie rybnym może rozwijać się listeria, która jest mega niebezpieczna w ciąży. Ale listeria występuje też w zakładach z mięsem, mlekiem itp więc.. na mój rozum to paluszki krabowe można jeść śmiało, specjalista nie jestem, jedynie pracownikiem zakładu produkującego paluszki surimi 😁
 
Do góry