reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Oj też mnie dopadły problemy senne, nie dość że jakieś głupie sny to jeszcze budzę się co chwile.

O już usłyszałaś? Lekarz nie miał przeciwwskazań? Super i Zazdroszczę bardzo!
dokładnie, ja bardzo lubię spać, a w tej ciąży coś nie mogę :) później w dzień chodzę taka bez energii na ostatkach baterii.

Odnośnie terminu to mi wychodzi jakos 19 lipiec, więc też sam środek, mam ogromną nadzieję, że tym razem zostanę tu z Wami ❤️🥹
Ja wciąż wstaje rano z łzami w oczach uwierzyć nie mogę, że nam się udało, wiem że wszystko może się zdarzyć ale staram się myślec cały czas tylko pozytywnie, wizytę u gin mam 28.11, to będzie jakoś 6+5
 
reklama
Mam wyniki beta 46,77
brawo wyłapałaś ciążę bardzo wcześnie :)
dokładnie, ja bardzo lubię spać, a w tej ciąży coś nie mogę :) później w dzień chodzę taka bez energii na ostatkach baterii.

Odnośnie terminu to mi wychodzi jakos 19 lipiec, więc też sam środek, mam ogromną nadzieję, że tym razem zostanę tu z Wami ❤️🥹
Ja wciąż wstaje rano z łzami w oczach uwierzyć nie mogę, że nam się udało, wiem że wszystko może się zdarzyć ale staram się myślec cały czas tylko pozytywnie, wizytę u gin mam 28.11, to będzie jakoś 6+5
to załapiesz się na bijące serduszko, trzymam kciuki żeby było ok
 
dokładnie, ja bardzo lubię spać, a w tej ciąży coś nie mogę :) później w dzień chodzę taka bez energii na ostatkach baterii.

Odnośnie terminu to mi wychodzi jakos 19 lipiec, więc też sam środek, mam ogromną nadzieję, że tym razem zostanę tu z Wami ❤️🥹
Ja wciąż wstaje rano z łzami w oczach uwierzyć nie mogę, że nam się udało, wiem że wszystko może się zdarzyć ale staram się myślec cały czas tylko pozytywnie, wizytę u gin mam 28.11, to będzie jakoś 6+5
A długo się staraliście? ☺️
 
Ja jakiś czas temu tak sobie powiedziałam „zjadłabym pizzę”. Mąż zamówił nic mi nie mówiąc, nagle dzwonek do drzwi, pizza, ja taka szczęśliwa, otwieram, a tu 4 sery 🤣🤣 na szczęście była tez druga i była ok
O to ja ostatnio zamawiałam i patrzyłam jak Rodzinka jadła, bo ja ze względu na jelita nie mogę!!!
a propos serów. Mąż od rolnika dostał twaróg w przyprawami i tak zwykły robiony przez nich. Mogę czy nie?? Kurde zanim urodze to z głodu umrę 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
O to ja ostatnio zamawiałam i patrzyłam jak Rodzinka jadła, bo ja ze względu na jelita nie mogę!!!
a propos serów. Mąż od rolnika dostał twaróg w przyprawami i tak zwykły robiony przez nich. Mogę czy nie?? Kurde zanim urodze to z głodu umrę 🤷‍♀️🤦‍♀️
Wydaje mi się że taki twarog jest bezpieczny, tymbardziej jak od rolnika
 
reklama
Do góry