reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny przepraszam że tak tylko o sobie ale mam pytanie okazało się że beta przyrasta prawidłowo wczoraj po południu było 3965 czy któraś z was miała taki wynik i była na usg I podzieli się czy coś było widać już?
Przypomnę że ostatni okres był 10.10 i jestem w 5w3d
 
reklama
widze ze bardzo podobnie , ja tez ostatni okres 10.10 , i jestem 5+3 tc , z usg wolałam sie wstrzymac bo za bardzo sie boje ze nic nie zobacze , a dodatkowo jestem grubsza dziewczynka co tez nie było by łatwo .
 
No to masz bardzo podobnie jak ja, wręcz powiedziałabym że tak samo. Także nie martw się, bo być może to nic złego, tym bardziej że tak jak mówisz nic Cię nie boli, mnie tez nic nie bolało. Oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi, ale nie denerwuj się za zapas, postaraj się trochę uspokoić. Poczekaj na narzeczonego i możecie jechać to sprawdzić. Ja oczywiście trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze ☺️ i daj znać jak już będziesz po wizycie.

A tak mi jeszcze przyszło do głowy, nie współżyłaś w ostatnim czasie? Bo jeśli tak, to moze to po prostu podrażnienie, bo szyjka macicy jest teraz bardziej ukrwiona i mogło dojść do jej lekkiego uszkodzenia
Wlasnie nie wspolzyjemy bo wiedzialam, ze po moze byc sytuacja, ze pojawi sie krwawienie, a ze ja jestem panikara to ustalilismy, ze poczekamy ze wspolzyciem 🙈
 
Wlasnie przerazil mnie ten kolor taki brazowy, teraz jasny jak kawa z mlekiem, a rano jak wstalam byl taki mocno brązowy i no co sie nie podcieram do tej pory to odrobina zostaje. Nie ma tego duzo ale sa tez kawalki jakby naskorka(?) tak jak wlasnie piszesz pod koniec miesoaczki.
Moja mama powiedziala, ze ona miala to samo i byc moze macica sie oczyszcza jeszcze…
Czekam, czekam bo nie jestem sama w stanie jechac do szpitala z nerwow zreszta bede miala przynajmniej kogos obok siebie. Na razie leze, wzielam magnez tak jak juz dziewczyny polecaly i czekam
Brązowy uplaw jest normalny, macica oczyszcza się ze starej krwii, ewentualnie jest lekki niedobór progesteronu, lekarz oceni i da Ci zalecenia :) w ciąży - grunt to spokój :)
 
Wlasnie nie wspolzyjemy bo wiedzialam, ze po moze byc sytuacja, ze pojawi sie krwawienie, a ze ja jestem panikara to ustalilismy, ze poczekamy ze wspolzyciem 🙈
Czyli to po prostu może być takie plamienie jak u mnie. Nie martw się, pewnie wszystko jest ok. Odpoczywaj i nie martw się na zapas. Jak będziesz po wizycie to daj znać, bardzo mocno trzymam kciuki i wierze, ze dzidziuś ma się dobrze 🥰
 
Czyli to po prostu może być takie plamienie jak u mnie. Nie martw się, pewnie wszystko jest ok. Odpoczywaj i nie martw się na zapas. Jak będziesz po wizycie to daj znać, bardzo mocno trzymam kciuki i wierze, ze dzidziuś ma się dobrze 🥰
Oczywiscie dam wam znac.
Czy u Ciebie to plamienie trwalo na przyklad caly dzien?
 
Dziewczyny przepraszam że tak tylko o sobie ale mam pytanie okazało się że beta przyrasta prawidłowo wczoraj po południu było 3965 czy któraś z was miała taki wynik i była na usg I podzieli się czy coś było widać już?
Przypomnę że ostatni okres był 10.10 i jestem w 5w3d
ja w 5+4 miałam dzidzię 0.8mm więc może coś zobaczysz jak będziesz miała szczęście
 
Dziewczyny przepraszam że tak tylko o sobie ale mam pytanie okazało się że beta przyrasta prawidłowo wczoraj po południu było 3965 czy któraś z was miała taki wynik i była na usg I podzieli się czy coś było widać już?
Przypomnę że ostatni okres był 10.10 i jestem w 5w3d
Ja bym poczekała jeszcze, ja miałam betę ponad 6 tys i jeszcze zarodka nie było widac
 
Oczywiscie dam wam znac.
Czy u Ciebie to plamienie trwalo na przyklad caly dzien?
Ja miałam kilka dni, byliśmy akurat nad morzem na urlopie i dużo spacerowaliśmy. Nie byłam w swoim mieście to stwierdziłam ze pojde to sprawdzic jak wrócimy do domu, ale po 3 dniach plamien w końcu poszłam do ginekologa w Koszalinie, dostałam luteinę i plamienia przeszły.
 
reklama
Do góry