reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Podjechałam dziś do położnej i powiedziała, ze moja ginekolog na zwolnieniu i będzie od połowy grudnia.
Umówiła mnie dziś na 15.40 do innego, a ja mówiłam, ze to za szybko, bo z obliczeń jestem jakoś 4+5 i nic raczej nie zobaczę.
Pojechałam do lekarza, zbadał i nic nie zobaczył, ale powiedział, ze skoro to tak wczesna ciąża, to wykryją tylko właśnie testy ciążowe i beta. Mam przyjść za 2 tyg, to powinien być zarodek z serduszkiem z tego co mówił.
Umówiona jestem na 30.11.
Ja niby wiedziałam, ze nic nie zobaczę, ale mi jakoś zle, bo tylko stresujące to jest aktualnie.😕
Beta wtedy wyszła, łącznie zrobiłam 7 testów ciążowych i w tym jeden dziś, to od razu wyszły dwie grube krechy.
Chyba w poniedziałek pójdę na betę dla świetego spokoju.
Zaczynam w głowie mieć ‚a co jak za 2 tyg tez nic nie będzie’.
Żałuje tej wizyty.
Jeszcze jedno, po badaniu tak troszeczkę plamie na jasno różowo. Przejmować się?
Ja byłam dokładnie 4+5 i też nic nie było widać a tydzień później był już widoczny pęcherzyk i zarodek, nawet jakiś zarys bicia serca, ale to było na tyle wcześnie wciąż, że idę 4 grudnia ponownie :) Także głowa do góry, mega wcześnie to jest!
 
U mnie na pierwszym USG jak było 4+5 był bardzo maleńki pęcherzyk, następne miałam jak wylądowałam z plamieniem na SOR i już był maleńki zarodek a było to na 5+2 a teraz jak byłam na 6+0 na kontroli to już było widoczne serduszko :)
 
Trzymam kciuki! A w ktorym tygodniu jesteś?
5+2 leży ze mną dziewczyna która ma 3 dni starsza ciążę i też nie było widać jeszcze zarodka ale ona leży z powodu torbieli. Pobrali mi krew na betę bo ostatnie prawidłowe przyrosty miałam w zeszłym tygodniu a teraz nie robiłam. Z objawów to roku piersi mnie bolą i nic więcej. Jedna pani wychodzi po poronieniu i mówiła że w tej ciąży tez zero objawów:/ no ale nie pozostaje nic innego jak czekać...

Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰
 
5+2 leży ze mną dziewczyna która ma 3 dni starsza ciążę i też nie było widać jeszcze zarodka ale ona leży z powodu torbieli. Pobrali mi krew na betę bo ostatnie prawidłowe przyrosty miałam w zeszłym tygodniu a teraz nie robiłam. Z objawów to roku piersi mnie bolą i nic więcej. Jedna pani wychodzi po poronieniu i mówiła że w tej ciąży tez zero objawów:/ no ale nie pozostaje nic innego jak czekać...

Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰
nie nakręcaj się, bądź dobrej myśli, u mnie nawet piersi nie bolały w 5tc, od 6 wszystko po kolei, każda ciąża jest inna, także spokojnie, licz na to, że wszystko się jeszcze rozkręci :)
 
reklama
Ja przeziębiona więc leżę, niestety czeka mnie noc w pracy. Ehhh poszłabym już na zwolnienie 😂. Poza przeziębieniem, względnie ok.
 
Do góry