reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja dzisiaj byłam na tych wszystkich badaniach krwi które robi się na początku. Zapłaciłam 600zł. Żałuje że nie powiedziałam ze rezygnuje jak usłyszałam kwotę. Gdybym poszła do rodzinnego z kartą ciąży w której mam zaznaczone co powinnam zrobić to dostałabym skierowanie?
 
reklama
pewnie tak, ja dostałam skierowanie na badania 28.11 ide na pobranie krwi , w miedzy czasie umowie sie na wizyte bo z wynkami mam jak najszybciej sie pojawic zatem licze ze z poczatkiem grudnia założymy karte ciąży
 
Ja przeziębiona więc leżę, niestety czeka mnie noc w pracy. Ehhh poszłabym już na zwolnienie 😂. Poza przeziębieniem, względnie ok.
a nie umiesz sobie załatwić tego jakoś telefonicznie, może by Ci wystawili? Ja póki co chodzę do pracy ale dziewczyny mnie odciążyły i same przygotowują zamówienia a ja tylko wypisuję papiery więc mam dużo lżej i przychodzę później i na chwilę, poza tym mam 384 h urlopu muszę go wykorzystać, myślę, że do końca grudnia go wybiorę a od stycznia spbie wezmę l4, u mnie to też ma trochę znaczenie, że później na l4 pójdę bo w kwietniu miałam podwyżkę prawie 100% więc też więcej kasy dostanę z zusu
 
Ja dzisiaj byłam na tych wszystkich badaniach krwi które robi się na początku. Zapłaciłam 600zł. Żałuje że nie powiedziałam ze rezygnuje jak usłyszałam kwotę. Gdybym poszła do rodzinnego z kartą ciąży w której mam zaznaczone co powinnam zrobić to dostałabym skierowanie?
u nas są tacy lekarze, że pewnie by nie wystawili, nawet nie próbuję, na szczęście ja większość badań mam porobionych tzn hiv kiła toxo, morfologię przyniosłam bo zrobiłam z betą za jednym kłuciem, grupę krwi mam oznaczoną z poprzednich ciąż więc już aż takich kosztów nie będę mieć choć i tak się nazbiera pewnie niemała sumka za to co mi też kazała porobić
pewnie tak, ja dostałam skierowanie na badania 28.11 ide na pobranie krwi , w miedzy czasie umowie sie na wizyte bo z wynkami mam jak najszybciej sie pojawic zatem licze ze z poczatkiem grudnia założymy karte ciąży
ja miałam założoną w poniedziałek w 6+3, w poprzedniej lipcowej ciąży byłam w 6tc na pierwszej wizycie i mi nie założył (inny lekarz) ale może widział, że coś jest nie tak
 
ja dzis jestem 5+3 usg jakos w przyszłm tygodniu , mogłam dzis isc ale wolałam sie nie stresowac ze nic nie zobacze . Wiec spokojnie czekam.
 
Chyba się udało!!! 11 dpo. Test strumienwy zrobiony z pierwszego porannego moczu, Test płytkowy z rozwodnionego
 

Załączniki

  • Snapchat-837785478.jpg
    Snapchat-837785478.jpg
    393,3 KB · Wyświetleń: 67
  • Snapchat-1938193904.jpg
    Snapchat-1938193904.jpg
    346,9 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Dzisiaj rano obudziłam sie i patrze na papier po oddaniu moczu a tam plamienie, sluz przezroczysty pomieszany z brazowa wydzielina, z jakimis jakby niteczkami. Poplakalam sie i od razu zaczelam szukac lekarza ale nikt mnie na „juz” nie przyjmie, zwlaszcza, ze jest piatek.
I teraz nie wiem czy czekac na partnera do wieczora i jechac do lekarza na 17:30 czy ogarnac sie i jechac do szpitala.
Nie mam bolu brzucha ani nic innego, jestem przerazona tym plamieniem. Swojego ginekologa mam we wtorek ale nie wytrzymam do tego czasu 😭
 
Do góry