reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Spoko. Wiadomo jak każdy martwię się czy wszystko ok. Ale jeśli coś ma złego się stać to się stanie czy bede już po USG czy nie. Jednak liczę że jak w poprzednich 3 ciążach wszystko będzie dobrze.
musi być! 🥰 musimy się wszystkie tutaj utrzymać i przyciągnąć więcej mam z listopadówek - czekamy na Was 😁 ja codziennie zaglądam czy któraś już dodała zdj ||
 
reklama
Olcia współczuję to lekarz na NFZ ?
Ja mam uraz do takich, widzę mega różnicę w podejściu lekarzy na nfz i prywatnie....
 
Witajcie Kobietki.
Wygląda na to, że dołączam do Was. Co prawda jeszcze w ogromnym szoku (staraliśmy się z partnerem, a raczej nie stosowaliśmy zabezpieczenia, od ponad roku), w tym miesiącu brak @, a wczoraj || na dwóch testach. 😱 Z wyliczeń termin na 12.07.
IMG20231111072145.jpg
 
Ja to się czuję jakbym wiedziała o swojej ciąży już z 2 miesiące (wiem 2tyg i 3 dni) i się zastanawiam jak to możliwe że nowe dziewczyny też mają termin na lipiec 🤣 Mam nadzieję, że ten czas jakoś przyspieszy bo póki co zapowiada się, że będą to najdłuższe 9 miesięcy w moim życiu
@Sara176 gratulacje!! ❤️
 
reklama
Do góry