reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dobra. Mam termin na NFZ, 7 grudzień. Bo jak powiedziała położna wcześniej to za wcześnie- ten termin jest optymalny, wszystko będzie widać. Więc zmuszona jestem czekać do 2 grudnia na prywatna wizytę! Jak ja dam radę się pytam???
o kurczę ale masz niefart, tyle czekania.. nie znajdziesz u siebie lekarza który przyjmie Cię wcześniej żeby tylko podpatrzeć co tam się dzieje na usg? Mój poprzedni lekarz wcisnął mnie na wizytę tego samego dnia w którym dzwoniłam, może Ci się gdzieś uda?
 
reklama
Kochane czy badacie betę więcej niż te dwa razy ?
6.11 127,2
8.11 358,61
10.11 695,90

Przyrosty są w normie ale martwi mnie ze pierwszy przyrost był 180% a teraz 94%? Czy któraś się orientuje czy beta może raz szybciej raz wolniej rosnąć?
 
o kurczę ale masz niefart, tyle czekania.. nie znajdziesz u siebie lekarza który przyjmie Cię wcześniej żeby tylko podpatrzeć co tam się dzieje na usg? Mój poprzedni lekarz wcisnął mnie na wizytę tego samego dnia w którym dzwoniłam, może Ci się gdzieś uda?
Eh no właśnie to najszybsze terminy. Zrobię betę i się uspokoje to wytrzymam
 
Kochane czy badacie betę więcej niż te dwa razy ?
6.11 127,2
8.11 358,61
10.11 695,90

Przyrosty są w normie ale martwi mnie ze pierwszy przyrost był 180% a teraz 94%? Czy któraś się orientuje czy beta może raz szybciej raz wolniej rosnąć?
Na samym początku przyrosty zazwyczaj są dużo większe, a potem się stabilizują na ok 100. Ważne żeby nie spadały poniżej 66%, wiec wszystko jest ok. Dla pewności możesz sobie zrobić jeszcze w poniedziałek
 
Kochane czy badacie betę więcej niż te dwa razy ?
6.11 127,2
8.11 358,61
10.11 695,90

Przyrosty są w normie ale martwi mnie ze pierwszy przyrost był 180% a teraz 94%? Czy któraś się orientuje czy beta może raz szybciej raz wolniej rosnąć?
Ja w pierwszej ciąży miałam niskie przyrosty ale w normie.
Myślę że wystarczy (mój dr zawsze mówi, że tylko 2x i koniec).
A hormony przyrastaja skoków więc też spoko.
 
są różne rodzaje tego aparatu, dla dzieci on jest tanszy

Kochane czy badacie betę więcej niż te dwa razy ?
6.11 127,2
8.11 358,61
10.11 695,90

Przyrosty są w normie ale martwi mnie ze pierwszy przyrost był 180% a teraz 94%? Czy któraś się orientuje czy beta może raz szybciej raz wolniej rosnąć?
U mnie 1 przyrost był ponad 200% a teraz 116% wszystko jest ok :)
 
wiesz nie chcę złorzeczyć ani Cię dołować ale mi w poprzedniej poronionej ciąży beta do 20tys rosła fajnie a potem serduszko przestało bić no ale ja mam mutacje więc znam przyczynę
Spoko. Wiadomo jak każdy martwię się czy wszystko ok. Ale jeśli coś ma złego się stać to się stanie czy bede już po USG czy nie. Jednak liczę że jak w poprzednich 3 ciążach wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
Co za burak🤦🏻‍♀️u mnie dokładnie to samo i mój mi powiedział z uśmiechem ze zaprasza za tydzień na najpiękniejszy koncert na swiecie czyli serce dzidziusia
 
Do góry