reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Tak naprawdę myślę że do samego końca każda z nas będzie się zastanawiać i martwić, a już w szczególności jak były wcześniejsze straty czy problemy w poprzednich ciążach :) trzeba jakoś przetrwać te 9 miesięcy:D
 
reklama
Tak naprawdę myślę że do samego końca każda z nas będzie się zastanawiać i martwić, a już w szczególności jak były wcześniejsze straty czy problemy w poprzednich ciążach :) trzeba jakoś przetrwać te 9 miesięcy:D
dokładnie jak się urodzi to dalej się będziemy martwić.. takie uroki macierzyństwa 😅
 
Ja mam nastawienie co m być to będzie. Z reszta robilismy z nastawieniem sprobujemy raz! Dane nam miec to będzie a jak na nie dane to nie będzie🤷🏻‍♀️i teraz tez tak mysle jeśli ma być to będzie tylko po tych wizytach w szpitalu operacjach i innych perypetiach przeraża mnie zabieg łyżeczkowania🤦🏻‍♀️
 
Cześć dziewczyny, przycupne sobie tu do Was jeśli pozwolicie. Co prawda z ostatniej miesiączki termin wypada mi na czerwiec ale z usg pierwsze dni lipca🤷🏻‍♀️. Potrzebowałam kilka dni żeby przeczytać cały wątek i strasznie Wam zazdroszcze spokoju jaki macie u mnie jak zawsze Wenezuela 🤦🏻‍♀️ nawet nie wiem czy w serialu takie rzeczy ktoś by przewidział. Ja dowiedziałam się 3 tyg temu. Od początku ostatnia miesiączka 19.09. Zapłodnienie 2-3.10. 14.10(sobota) dostałam miesiączki pomyslalam trudno nie udało się🤷🏻‍♀️życie. Okres był taki dziwny i bolący ze w czwartek poszłam do gina a ten do mnie ze wszystko w środku wyglada tak jakbym miała dopiero dostac okresu, zrobiłam betę na drugi dzień ja ja odbieram a tu 85 i dalej krwawienie. Wiec pojechałam na oddział, zbadano mnie przyjęto podejrzenie ciazy poza macicznej. Musimy czekac bo ciąża jest za mała nie moga jej znalezc, beta rosnie trochę na pograniczu ale rosnie. W poniedziałek wypisałam się na własna prośbę. Oczywiście odsłuchałam się od ordynatora ze jestem nieodpowiedzialna🤦🏻‍♀️Stwierdziłam ze czekac to mogę w domu🤦🏻‍♀️w czwartek znowu wizyta u ginekologa a on do mnie mówi ze jest płyn w jajniku i pekla ciąża pozamaciczna natychmiast do szpitala. W szpitalu oczywiście odrazu operacja oczywiście dyżur miał nie kto inny tylko ordynator( swoje wysłuchać musiałam) i wzywali inna lekarkę. Pokornie poprosiłam tylko o laparoskopię jeśli się da, oczywiście powiedział ze zobaczy czy bedzie się dało nie obiecuje. Wybudzili mnie po a lekarz do mnie ze ma dwie wiadomości dobra i zła. Poprosze zła… pekla Pani torbiel na jajniku😳a dobra? Gratuluje jest Pani w ciazy 🫣😳wyobraźcie sobie moja mine. No dobra jestem w ciazy. Robi mi na drugi dzień usg… puste jajo🤦🏻‍♀️ może być jeszcze puste bo wczesna ciąża, po weekendzie wypuścili mnie do domu. Pojechałam 2.11 ( czwartek) na ściągnięcie szwów, ordynator zrobił mi usg mówi ze dalej pusto wiek ciazy po wymiarach 5t4d. W poniedziałek u mojego gina wymiar jak na 5t. Ale zaczyna być widać pęcherzyk żółtkową. Zgłupiałam dlaczego na jednym aparacie inny wymiar na drugim inny? Mam wizytę w poniedziałek czekamy na serce a ja jestem strasznie zestresowana🫣 przepraszam ze tak długo ale tak właśnie wyglada moje życie od 4 tyg🤦🏻‍♀️
Współczuję przeżyć. Dużo zdrówka dla was obojga ❤️
Różnica jest bo to takie maleńkie że ten sam lekarz na tym samym sprzęcie może mieć różnice tego samego dnia. Zależy jak złapie myszką.
Ja 14 miesięcy temu z córką na patologii miałam w tym samym szpitalu 1 dnia wagę poniżej 3kg (ułożenie poprzeczne) a po 3 dniach 4kg 🫣 znowu ułożenie główkowe 🤷
A po kolejnych 4 dniach urodziła się 3.57kg 🤷
 
Macie już jakieś plany na wakacje podczas ciąży lub po porodzie? Najlepszy czas to chyba drugi trymestr, wiec jeśli nie będzie przeciwwskazań to wtedy właśnie chciałabym gdzieś polecieć, a ponieważ w Europie będzie wtedy zima to chciałabym Azję. Tajlandię, Malezję albo Sri Lankę. Mąż jest przeciwny ze względu na ciąże, ale moim zdaniem wystarczy że wykupie dobre ubezpieczenie i nie widzę przeszkód.
Z kolei już z dzidzią chciałabym polecieć gdzieś blisko żeby nie męczyć jej podróżą. Grecja/Cypr/Hiszpania na początku października. Będzie miała 3 miesiące i nie będzie już wtedy tam aż takich upałów
 
Macie już jakieś plany na wakacje podczas ciąży lub po porodzie? Najlepszy czas to chyba drugi trymestr, wiec jeśli nie będzie przeciwwskazań to wtedy właśnie chciałabym gdzieś polecieć, a ponieważ w Europie będzie wtedy zima to chciałabym Azję. Tajlandię, Malezję albo Sri Lankę. Mąż jest przeciwny ze względu na ciąże, ale moim zdaniem wystarczy że wykupie dobre ubezpieczenie i nie widzę przeszkód.
Z kolei już z dzidzią chciałabym polecieć gdzieś blisko żeby nie męczyć jej podróżą. Grecja/Cypr/Hiszpania na początku października. Będzie miała 3 miesiące i nie będzie już wtedy tam aż takich upałów
My urlopujemy się kilka razy w roku w Lądku zdrój i międzygórzu
 
Współczuję przeżyć. Dużo zdrówka dla was obojga ❤️
Różnica jest bo to takie maleńkie że ten sam lekarz na tym samym sprzęcie może mieć różnice tego samego dnia. Zależy jak złapie myszką.
Ja 14 miesięcy temu z córką na patologii miałam w tym samym szpitalu 1 dnia wagę poniżej 3kg (ułożenie poprzeczne) a po 3 dniach 4kg 🫣 znowu ułożenie główkowe 🤷
A po kolejnych 4 dniach urodziła się 3.57kg 🤷
Miałam tak przy pierwszym synu🤣 lekarz przyszedł przed samym porodem zrobił usg i mówi eeeee szybko pójdzie Pani wielka dziecko malutkie- nie ma 3 kg🤣20 minut i po sprawie. Moja położna poklepała mnie po plecach i mówi Ania nie ciesz się tak szybko, usg może się pomylić o 1 kg😳mina mi zrzedla🤣 rodziłam 1,5 h boli partych miałam może z 30 minut a młody miał 62 cm i 3,95 kg!
 
Miałam tak przy pierwszym synu🤣 lekarz przyszedł przed samym porodem zrobił usg i mówi eeeee szybko pójdzie Pani wielka dziecko malutkie- nie ma 3 kg🤣20 minut i po sprawie. Moja położna poklepała mnie po plecach i mówi Ania nie ciesz się tak szybko, usg może się pomylić o 1 kg😳mina mi zrzedla🤣 rodziłam 1,5 h boli partych miałam może z 30 minut a młody miał 62 cm i 3,95 kg!
Mój prowadzący idealnie wyliczył wagę. Ja po baloniku byłam i mała traciła tętno. Szybkie cc zrobili. 57cm 3.57.
 
reklama
Do góry