reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
gratulacje, rozsiądź się u nas wygodnie 😍
Dziękuję ❤️
Któraś pisała że ma plamienia, ja w poprzedniej ciąży też miałam w 8tc leżałam w szpitalu i wszystko dobrze się skończyło, później nigdy już nie plamiłam.
Termin wstępny na 16 lipca 🥰 w poniedziałek idę powtórzyć betę. Okres powinnam dostać za ok 3 dni więc jeszcze nie cieszę się tak w pełni 🙈
 
Dziewczyny czy któraś z was była już u lekarza i było widać zarodek? Ja ide w czwartek to będzie 6+1 i zastanawiam się czego mam się spodziewać. Strasznie się stresuje rok temu w listopadzie poroniłam i teraz mam taki mieszane myśli.
 
Test vitam. Prawie od razu widać ten cień. Co sądzicie? Czułość 10 jutro od rana zrobię może czulosc 25 jak zamknięte laboratoria.. nie chcę narobić sobie zbytniej nadziei. I na bielizna kreski widzę 🤣🤣
 

Załączniki

  • 20231104_200105.jpg
    20231104_200105.jpg
    352,1 KB · Wyświetleń: 129
Test vitam. Prawie od razu widać ten cień. Co sądzicie? Czułość 10 jutro od rana zrobię może czulosc 25 jak zamknięte laboratoria.. nie chcę narobić sobie zbytniej nadziei. I na bielizna kreski widzę 🤣🤣
Jak dla mnie to bladą kreseczkę widać. U mnie tez takie pokazywało tydzień przed spodziewana miesiączka
 
Test vitam. Prawie od razu widać ten cień. Co sądzicie? Czułość 10 jutro od rana zrobię może czulosc 25 jak zamknięte laboratoria.. nie chcę narobić sobie zbytniej nadziei. I na bielizna kreski widzę 🤣🤣
Moim zdaniem pozytywny, ale jak chcesz zrobić jutro znowu to lepiej zrób tez 10, bo jak dzisiaj na 10 była blada kreska to jutro na 25 prawdopodobnie tez będzie blada albo i wcale nie będzie widać i niepotrzebnie będziesz się stresować
 
reklama
Hej mamy :)

Widać kreseczkę, u mnie z rana takie wychodzą a po południu testy wychodzą mocniejsze....

Kobietki macie objawy ? Ja mam do okresu 2,3 dni i boli mnie okropnie żołądek od ok tygodnia... rano szybko muszę coś zjeść. Boli też w nocy, odbija mi się też, pobolewa podbrzusze, trochę piersi bolą ale karmię 1x na dobę córkę 3,5 roku 🙈 nie wiem jak zabrać się za odstawienie? Czy warto na "siłę "czy czekać aż sama zrezygnuje ? Macie jakieś doświadczenia?
Jutro idę na kolejną betę i poszerzone wyniki. Nie jestem jeszcze umówiona do lekarza.
Miłej niedzieli 🤗
 
Do góry