reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
To chyba tak zrobię, po podpisaniu nowej umowy powiem ze chce pracować niemalże do końca jak się da . Później jak to jest z macierzyńskim w tym wypadku ?
Mnie to dziś strasznie głowa boli , i jestem senna . Pozatym wszystko w normie
 
To chyba tak zrobię, po podpisaniu nowej umowy powiem ze chce pracować niemalże do końca jak się da . Później jak to jest z macierzyńskim w tym wypadku ?
Mnie to dziś strasznie głowa boli , i jestem senna . Pozatym wszystko w normie
jeśli masz umowę to normalnie możesz korzystać ze wszystkich przywilejów
 
To chyba tak zrobię, po podpisaniu nowej umowy powiem ze chce pracować niemalże do końca jak się da . Później jak to jest z macierzyńskim w tym wypadku ?
Mnie to dziś strasznie głowa boli , i jestem senna . Pozatym wszystko w normie
Z macierzyńskim będzie normalnie jak w innych przypadkach. Jedynie z tą różnica ze średnia normalnie jeśli liczona z ostatnich 12 miesięcy, a Ty tyle nie zdążysz przepracować więc będziesz ją miała powiedzmy z 6ciu
 
reklama
Do góry