reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witam. Nieśmiało chciałabym się przywitać! Dziś zrobiłam test. Termin wychodzi mi między 11-14 lipiec z kalkulatorów, cykle miałam średnio co 25-28 dni.
Do lekarza będę się dopiero jutro zapisywać.
W środę 1.11 miałam plamienie Implantacyjne, potem lekkie skurcze a po dobie wszystkie objawy takie przed @ jakie miałam zniknęły więc nie liczyłam na dwie kreski! ( zawsze w ciąży pierwsze co to bolały mnie piersi a teraz nic)
To nasza 4 ciąża i będzie 4 dziecko. Mam 37 lat, według kalkulatorów dziś zaczynam równo 4 +0😀
 

Załączniki

  • IMG_20231105_065029.jpg
    IMG_20231105_065029.jpg
    838,1 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Test vitam. Prawie od razu widać ten cień. Co sądzicie? Czułość 10 jutro od rana zrobię może czulosc 25 jak zamknięte laboratoria.. nie chcę narobić sobie zbytniej nadziei. I na bielizna kreski widzę 🤣🤣
Widać kreseczkę i jest różowa ładna. Jutro a raczej dziś zrób jak masz też test o czułości 10 powinna być ciemniejsza! Bo przy 25 może nie wyłapać a ty sie będziesz niepotrzebnie stresować.
 
Witam. Nieśmiało chciałabym się przywitać! Dziś zrobiłam test. Termin wychodzi mi między 11-14 lipiec z kalkulatorów, cykle miałam średnio co 25-28 dni.
Do lekarza będę się dopiero jutro zapisywać.
W środę 1.11 miałam plamienie Implantacyjne, potem lekkie skurcze a po dobie wszystkie objawy takie przed @ jakie miałam zniknęły więc nie liczyłam na dwie kreski! ( zawsze w ciąży pierwsze co to bolały mnie piersi a teraz nic)
To nasza 4 ciąża i będzie 4 dziecko. Mam 37 lat, według kalkulatorów dziś zaczynam równo 4 +0😀
Gratulacje 🥰 wiek i liczba dzieci podobna :) ja wg kalkulatora termin mam na 16 lipca. W jakim wieku masz dzieci? U mnie 17, 15 i 3 jestem obecnie na urlopie wychowawczym.
 
Gratulacje 🥰 wiek i liczba dzieci podobna :) ja wg kalkulatora termin mam na 16 lipca. W jakim wieku masz dzieci? U mnie 17, 15 i 3 jestem obecnie na urlopie wychowawczym.
Dziekuje. 14, 8, 5. Fajnie ze nie jestem tu sama jeśli chodzi o wiek😀 robisz betę? Ja nigdy nie robiłam, ale teraz wiek trochę mnie martwi.
 
Bierzecie jakieś suple? Ja aktualnie kończę pragną start. I zastanawiam się czy przejść na pragną plus czy może prenatal uno. Bo te z DHA to od 13 tygodnia??
 
Bierzecie jakieś suple? Ja aktualnie kończę pragną start. I zastanawiam się czy przejść na pragną plus czy może prenatal uno. Bo te z DHA to od 13 tygodnia??
gratulacje!!! Od lipca potajemnie podczytuję kreski, choć w tym miesiącu dziewczyny tak dają czadu, że już chyba nie nadgonię, bardzo się cieszę, obyś została z nami do lipca ❤️
 
Bierzecie jakieś suple? Ja aktualnie kończę pragną start. I zastanawiam się czy przejść na pragną plus czy może prenatal uno. Bo te z DHA to od 13 tygodnia??
ja biorę puerię bo mam mutacje a tam jest metylowany kwas, poza tym biorę sobię probiotyki na jelita (chyba mam zespół jelita drażliwego) i acard 150mg bo czekam na juttzejszą wizytę, mam nadzieję, że dostanę refundowaną heparynę
 
Bierzecie jakieś suple? Ja aktualnie kończę pragną start. I zastanawiam się czy przejść na pragną plus czy może prenatal uno. Bo te z DHA to od 13 tygodnia??
Ja biorę omegamed Optima start i nie zmieniam :) tam jest dha, wybrałam te, bo w poprzedniej ciąży lekarka mi polecała i dlatego, że one są dla planujących ciążę i w I trymestrze, więc nie trzeba nic zmieniać
 
reklama
gratulacje!!! Od lipca potajemnie podczytuję kreski, choć w tym miesiącu dziewczyny tak dają czadu, że już chyba nie nadgonię, bardzo się cieszę, obyś została z nami do lipca ❤️
Dziękuję! Oj tak na kreskach dużo się dzieje! Mam nadzieję że jeszcze kilka dziewczyn przejdzie tu na liptowski na kolejne 9mies. A reszta na sierpniowych tak jak się umawialy!
 
Do góry