reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witajcie, chciałabym się również przywitać ale....
Wczoraj przed terminem miesiączki jestem ok 3 dni zrobiłam 3 testy, każdy pokazał II chociaż była to bardzo słaba kreseczka a testy robiłam po południu, dziś zrobiłam test z rana i I kreska.... nie wiem jak to interpretować :( idę dziś na krew ale martwię się czy to nie biochemiczna, pierwszy raz tak mam.
Któraś z mam pytała co warto przed wizytą- ja bałam betę, progesteron, poziom widzę d3, b12, kwasu foliowego, pakiet tarczycowy.
Ja bym zrobiła jeszcze jeden test😅 mi też z rannego wyszła słabsza kreska co mnie zmartwiło i zrobiłam drugi test od razu z drugiego i wyszła już gruba druga krecha następnego dnia miałam taką samą sytuację więc już striwrdzilam że już więcej nie robię testów bo mnie stresują a jak u Ciebie masz wyniki z krwi już?
 
reklama
Może wy mi podpowiecie odnośnie pracy , we wrześniu podpisałam umowę o pracę na czas próbny 3 miesiące , mam prace biurowa i póki dobrze się będę czuć i nie będzie komplikacji chce pracować. Nie wiem do końca jak to ugryźć kiedy powiedzieć pracodawcy?
Może wy wiecie jak to ugryźć?
 
Dziewczyny potrzebuję rady dzisiaj jak robiłam siku na papierze miałam niteczkę krwi i zaczynam panikować zrobiłam szybko test i wyszła krecha ciemniejsza od kontrolnej 🙂 poprzednio straciłam ciążę ale od razu polecialy skrzepy krwi i teraz myślę czy może no-spe wsiąść czuję takie rozpychanie w macicy więc chyba dobrze czytałam że w 6 tyg może się zdarzyć plamienie ale w 7 już jest niepokojące co mnie zdziwiło ja jestem w 6 więc chyba jest ok panikuję poprostu🙈
 
Może wy mi podpowiecie odnośnie pracy , we wrześniu podpisałam umowę o pracę na czas próbny 3 miesiące , mam prace biurowa i póki dobrze się będę czuć i nie będzie komplikacji chce pracować. Nie wiem do końca jak to ugryźć kiedy powiedzieć pracodawcy?
Może wy wiecie jak to ugryźć?
Ja bym nic nie mówiła bo nie dadzą Ci umowy kolejnej
 
Witajcie, chciałabym się również przywitać ale....
Wczoraj przed terminem miesiączki jestem ok 3 dni zrobiłam 3 testy, każdy pokazał II chociaż była to bardzo słaba kreseczka a testy robiłam po południu, dziś zrobiłam test z rana i I kreska.... nie wiem jak to interpretować :( idę dziś na krew ale martwię się czy to nie biochemiczna, pierwszy raz tak mam.
Któraś z mam pytała co warto przed wizytą- ja bałam betę, progesteron, poziom widzę d3, b12, kwasu foliowego, pakiet tarczycowy.
trzymam kciuki oby wszystko było dobrze, daj znać jak będziesz miała wyniki
 
Dziewczyny potrzebuję rady dzisiaj jak robiłam siku na papierze miałam niteczkę krwi i zaczynam panikować zrobiłam szybko test i wyszła krecha ciemniejsza od kontrolnej 🙂 poprzednio straciłam ciążę ale od razu polecialy skrzepy krwi i teraz myślę czy może no-spe wsiąść czuję takie rozpychanie w macicy więc chyba dobrze czytałam że w 6 tyg może się zdarzyć plamienie ale w 7 już jest niepokojące co mnie zdziwiło ja jestem w 6 więc chyba jest ok panikuję poprostu🙈
skoro to tylko niteczka to chyba nic złego się nie dzieje, gorzej gdybyś rzeczywiście zaczęła krwawić, rozpychanie pewnie czujesz, bo macica się rozciąga :)
 
Czy przez takie zatajenie coś mi grozi ? Też myślałam żeby się wstrzymać ale bo właśnie żeby nie było też jakiś problemów.
Wiesz nie udowodnią Ci że wiedziałaś wcześniej, niektóre kobiety mają okres nieregularnie więc dowiadują się w różnym czasie i większość moich znajomych tak robi ze mówi że nie planuje przed podpisaniem umowy bo tak to wygląda że jak chcesz mieć jakieś środki do życia to trzeba kombinować
 
reklama
skoro to tylko niteczka to chyba nic złego się nie dzieje, gorzej gdybyś rzeczywiście zaczęła krwawić, rozpychanie pewnie czujesz, bo macica się rozciąga :)
Wszystko mi mówi że jest ok też wiem że jak by się zaczęło dziać to test by zaczął się robić jaśniejsze a mój jest ciemniejszy
 
Do góry