reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Witam , wychodzi chyba na to że dołącze do was . Test pozytywny , szukam terminu do lekarza , według OM termin na 16.07.2024 .
powiedz że jesteś w ciąży, powinni Cię przyjąć w ciągu tygodnia z tego co kojarzę, mi się udało umówić na wizytę bo ktoś zrezygnował, normalnie to połowa grudnia i to prywatnie, w sumie to miałam omawiać moje mutacje a będę miała pierwszą ciążową 😁
 
Hej. Ja się przywitam ale ciąży jeszcze nie ma. Za to 9go transfer i jak się uda to termin na 28 lipca 🥰
 
reklama
Witajcie, chciałabym się również przywitać ale....
Wczoraj przed terminem miesiączki jestem ok 3 dni zrobiłam 3 testy, każdy pokazał II chociaż była to bardzo słaba kreseczka a testy robiłam po południu, dziś zrobiłam test z rana i I kreska.... nie wiem jak to interpretować :( idę dziś na krew ale martwię się czy to nie biochemiczna, pierwszy raz tak mam.
Któraś z mam pytała co warto przed wizytą- ja bałam betę, progesteron, poziom widzę d3, b12, kwasu foliowego, pakiet tarczycowy.
 
Do góry