reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja jeszcze nie byłam u ginekologa.
Dodzwonić się nie mogę i jutro pojadę osobiście się umówić, ale jestem pozytywnej myśli. 🙂
Oj znam to. Też mialam przeboje, telefonicznie brak miejsc, osobiście nie boo złej godzinie przyszlam 😱 ale w końcu się udało.

Zaczynają mnie cycki swędzić i sutki mi przeszkadzają, czemu ja narzekałam na brak tych objawów?? 😀🤣 wkurzające to!
 
reklama
Oj znam to. Też mialam przeboje, telefonicznie brak miejsc, osobiście nie boo złej godzinie przyszlam 😱 ale w końcu się udało.

Zaczynają mnie cycki swędzić i sutki mi przeszkadzają, czemu ja narzekałam na brak tych objawów?? 😀🤣 wkurzające to!
tak, tak ja tez się zastanawiałam czemu się za dobrze czuje i teraz żałuję swych słów 😅 mdłości mam od rana do wieczora, stanik jak zdejmę to chodzę tak aby cycki się nie ruszały bo tak mnie bolą, jem jak durna i poza tym kręci mi się w głowie 🤮 wywołany wilk z lasu 😆😆
 
Jak się urodzi maleństwo, to moja córka w połowie sierpnia skończy 8 lat, a synek na początku sierpnia 5 lat.
Niby płeć mi obojętna, ale z drugiej strony jak pomyśle, ze te 5 lat jeszcze może gdzieś przejdzie, to mam cicha nadzieje na drugiego synka.
Pierwsza córę urodziłam sn, syna tez zaczęłam rodzic sn, już było tak blisko i wszystko zaczęło się cofać.
Skończyło się nagła cc, prawie straciłam dziecko.
Cudem jest zdrowy i wszystko dobrze się skończyło.
Mój by chciał żebym rodziła teraz sn, a ja się boje, choć gdzieś z tylu głowy niby bym chciała.
Ja muszę przepracować traumę, strach, bo tak to tez pozytywnie staram się myśleć.
 
Oj znam to. Też mialam przeboje, telefonicznie brak miejsc, osobiście nie boo złej godzinie przyszlam 😱 ale w końcu się udało.

Zaczynają mnie cycki swędzić i sutki mi przeszkadzają, czemu ja narzekałam na brak tych objawów?? 😀🤣 wkurzające to!
Oj mam podobnie, sutki takie wrażliwe, że śpię w staniku 😅
Niedobrze mi o różnych porach ale to jest do zniesienia.
 
hej Anna Maria!
Po pierwsze gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie! Ja też miałam pierwszą wizytę, również było widać pęcherzyk z zarodkiem! Termin na następną mam 29listopada i nie mogę się doczekać! U mnie z ostatniej miesiączki wychodzi 6+1 ale owulacje miałam okolo 21 dnia cyklu i lekarz ocenił na 5+1 co by się zgadzało. Potwierdzam, czekajcie i nie martwcie się !
Pozdrawiam
Myśle ze u mnie jest podobnie, ciąża z bardzo późnej owulacji. Niestety u mnie to dobrze nie wróży, wiec czekam
 
Jak się urodzi maleństwo, to moja córka w połowie sierpnia skończy 8 lat, a synek na początku sierpnia 5 lat.
Niby płeć mi obojętna, ale z drugiej strony jak pomyśle, ze te 5 lat jeszcze może gdzieś przejdzie, to mam cicha nadzieje na drugiego synka.
Pierwsza córę urodziłam sn, syna tez zaczęłam rodzic sn, już było tak blisko i wszystko zaczęło się cofać.
Skończyło się nagła cc, prawie straciłam dziecko.
Cudem jest zdrowy i wszystko dobrze się skończyło.
Mój by chciał żebym rodziła teraz sn, a ja się boje, choć gdzieś z tylu głowy niby bym chciała.
Ja muszę przepracować traumę, strach, bo tak to tez pozytywnie staram się myśleć.
Hej, mam podobną sytuację, pierwszy poród niecałe 5 lat temu i również miałam nagła CC. Lekarze mnie męczyli długo, aż do niemalże utraty przytomności. Miałam słaba czynność skurczowa i krzywa wstawiona główka. Decyzja o CC zapadła w ostatnim momencie i do tego trzeba było jeszcze czekać chyba pół godziny na anestezjologa. Mam mega traumę po tym porodzie i bardzo nie chciałabym rodzić naturalnie. Jednak wiem, że teraz już poprzednia cesarka nie jest wskazaniem do drugiej, więc czy my mamy jakikolwiek wybór? Wydaje mi się, że nie :(
 
Czy Wam lekarze dawali zdjęcia z USG z dokładnym opisem na kartce co na nim widać? Ja dostałam same zdjęcia i po wyjściu z gabinetu pamietalam polowe z tego co mowila 😐a za tydzień to już w ogóle z tego USG nic nie będę pamiętać
 
Czy Wam lekarze dawali zdjęcia z USG z dokładnym opisem na kartce co na nim widać? Ja dostałam same zdjęcia i po wyjściu z gabinetu pamietalam polowe z tego co mowila 😐a za tydzień to już w ogóle z tego USG nic nie będę pamiętać
Tak, zdjęcie i opis "widoczny pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym", coś w ten deseń,.to było 5+3
 
reklama
hej Pierwsza Fasolko!

Mogę wiedzieć dlaczego nie wróży dobrze ? Chodzi o to, że nie było jeszcze serduszka ?

Pozdrawiam Cię ciepło,
Pokrzywa
Pierwsza ciąża była z późnej owulacji i było puste jajo płodowe / biochem. Pęcherzyk i tak długo się utrzymywał. Druga ciąża już z owulacji koło 15 dnia - prawidłowa. No a ta ciąża to jakiś kosmos, bo dopiero wykryta w zeszły poniedziałek, a wg ostatniej miesiączki to był dzień 6+0. No i totalnie nieświadoma ciąży stymulowalam jajniki i miałam HSG wiec szkoda gadać.

Pęcherzyk spory bo 8 mm ale w środku pusto, może lekka poświata ale zbyt mało było widać żeby stwierdzić ze to zarodek. Wiec obawiam się znowu ciąży bezzarodkowej.
 
Do góry