reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dowiedziałam się o ciąży w poniedziałek. Lekarz znalazł nagle pęcherzyk w macicy. Wyglada jak 5 tygodniowy bez zarodka jeszcze. W miedzy czasie miałam okres, negatywny test ciążowy, byłam na stymulacji z Clo i miałam HSG z rtg i kontrastem. Jestem przerażona. Zarzekałam się, ze dopóki nie zobacze serca nie idę ja wątek ciążowy ale może jest tu ktoś kto tez z przerażeniem oczekuje na to serce?

Ja jeszcze nie byłam u ginekologa.
Dodzwonić się nie mogę i jutro pojadę osobiście się umówić, ale jestem pozytywnej myśli. 🙂
 
reklama
Dowiedziałam się o ciąży w poniedziałek. Lekarz znalazł nagle pęcherzyk w macicy. Wyglada jak 5 tygodniowy bez zarodka jeszcze. W miedzy czasie miałam okres, negatywny test ciążowy, byłam na stymulacji z Clo i miałam HSG z rtg i kontrastem. Jestem przerażona. Zarzekałam się, ze dopóki nie zobacze serca nie idę ja wątek ciążowy ale może jest tu ktoś kto tez z przerażeniem oczekuje na to serce?
Ja byłam wczoraj na USG, na razie widać tylko pęcherzyk. Kolejna wizyta za 3 tyg, wtedy liczę, że zobaczę ♥️
 
starajmy sie byc dobrej myśli , ja wizyte mam jutro, ale bez usg pewnie .. nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży.. brzuch boli jakbym miała okresu dostać latam do łazienki sprawdzam co chwile, ciąża pozamaciczna zapwne dawałaby juz jakies niepkojące sygnały.. odchodze od zmysłow ..
 
Ja byłam wczoraj na USG, na razie widać tylko pęcherzyk. Kolejna wizyta za 3 tyg, wtedy liczę, że zobaczę ♥️
A mogę zapytać w którym jesteś dniu i jak duży jest pęcherzyk? Ja nigdy nie robiłam tak wczesnie usg. Pojechałam na monitoring owulacji a tu mi lekarz ze pęcherzyk widzi i nie mam pojecia czy obraz jest prawidlowy
 
Cześć dziewczyny nieśmiało się przywitam i ja, na początku oczywiście postaram się nadrobić te strony na forum:) W poniedziałek zrobiłam test i oczywiście poleciałam na betę i proga, dzisiaj powtarzałam betę i rośnie sobie pięknie, dziś 295. Jestem po poronieniu w zeszłym roku, a w tym miesiącu byliśmy z mężem na pierwszej wizycie w klinice niepłodności i zaskoczenie. Mam juz jedno dziecko, ale różnica będzie duza, bo syn ma już 13 lat . Poprzednią ciążę straciłam w 8tyg, dlatego również jak wiele z Was podchodzę na spokojnie teraz i staram się myślec pozytywnie, ale mam nadzieję że tym razem się uda ❤️
 
A mogę zapytać w którym jesteś dniu i jak duży jest pęcherzyk? Ja nigdy nie robiłam tak wczesnie usg. Pojechałam na monitoring owulacji a tu mi lekarz ze pęcherzyk widzi i nie mam pojecia czy obraz jest prawidlowy
Wg ostatniej miesiączki 5 tydz 1 dzień. Lekarka na wizycie powiedziała, że dopiero musiał się zagnieździć, nie mierzyła go. Zresztą tak by wychodziło bo 4.11 robiłam Betę, która wykazała brak ciąży (5 dni przed terminem miesiączki) dopiero dzień po planowanym dniu @ wyszedł pozytywny test.
 
Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły :D ja jestem 5+3 (wg innej apki 5+6) i dziś byłam na wizycie, widać już pęcherzyk w macicy (uffff) i zarodek, nawet delikatnie widać było jak serduszko bije, ale ciąża nadal wczesna, więc 4 grudnia podejście numer dwa, żeby wszystko dokładnie pomierzyć itd, bo dziś nawet sprzęt nie dawał bardzo możliwości. Tydzień temu nie było nawet pęcherzyka, więc uspokajam martwiące się :)
 
Jestem po wizycie. Z OM mi wychodzi 7+2, na USG w pęcherzyku jest zgrubienie. Tłumaczyła, ze powoli się wszystko rozwija (nie będzie to puste jajo) a zarodka nie widac bo najwyraźniej ciąża jest młodsza niż z OM. Dr powiedziała, żebym przyszła za 2tyg ale ja nie wytrzymam i planuje iść we wtorek/środę za tydzień 🥲 w każdym razie pojde do innego lekarza równie dobrego.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły :D ja jestem 5+3 (wg innej apki 5+6) i dziś byłam na wizycie, widać już pęcherzyk w macicy (uffff) i zarodek, nawet delikatnie widać było jak serduszko bije, ale ciąża nadal wczesna, więc 4 grudnia podejście numer dwa, żeby wszystko dokładnie pomierzyć itd, bo dziś nawet sprzęt nie dawał bardzo możliwości. Tydzień temu nie było nawet pęcherzyka, więc uspokajam martwiące się :)
hej Anna Maria!
Po pierwsze gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie! Ja też miałam pierwszą wizytę, również było widać pęcherzyk z zarodkiem! Termin na następną mam 29listopada i nie mogę się doczekać! U mnie z ostatniej miesiączki wychodzi 6+1 ale owulacje miałam okolo 21 dnia cyklu i lekarz ocenił na 5+1 co by się zgadzało. Potwierdzam, czekajcie i nie martwcie się !
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć, są tu dziewczyny które nie maja jeszcze potwierdzonego zarodka/ serduszka? Podchodzę do tego z rezerwa
Hej hej! Tak są 🤣 z kresek przeszłam tu na początku listopada😀 na pierwsza wizytę prywatnie i na NFZ czekam do grudnia! 😱😱 aktualnie 5+3!

Witam wszystkie nowe mamusie!!! I gratuluję oraz zazdroszczę udanych wizyt😍🥰
 
Ostatnia edycja:
Do góry