reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
Moja kolezanka w pracy miala identyczna sytuacje. Pojechala za 3-4 dni do lekarza prywatnie - jednego z lepszych w okolicy naszej i juz wszystko bylo pieknie widac.
Nie zalamuj sie! Szukaj drugiego lekarza i najlepiej odczekaj kilka dni 😊
 
reklama
Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
Ja dziś 5+0 i też pęcherzyk ciążowy i żółtkowy było tylko widać. Mój lekarz stwierdził, że dzidzia ma czas żeby się pokazać bo jest wcześnie i nie ma co panikować. Ważne że dobrze zagnieżdżona i wszystko ładnie widać. Także nie denerwuj się jesteśmy jeszcze na naprawdę wczesnym etapie a stes nie służy naszym maluszkom😉
 
Ja się jakoś spróbuję wyrwać z pracy do lekarza , natomiast niepokoi mnie bol podbrzusza , kłucie co jakiś czas , takie dość dokuczliwe . Troszkę zaczynam się martwić . Chodzę i sprawdzam czy aby krwi nie ma..
 
Ja się jakoś spróbuję wyrwać z pracy do lekarza , natomiast niepokoi mnie bol podbrzusza , kłucie co jakiś czas , takie dość dokuczliwe . Troszkę zaczynam się martwić . Chodzę i sprawdzam czy aby krwi nie ma..
Mam to samo, taki bol klujacy az mnie momentami zginalo, teraz juz mniejszy ale nadal sie pojawia.. tez jak glupia sprawdzam czy nie ma krwi i czy nic sie nie dzieje 🥲 Jutro mam lekarza wiec podpytam czy takie bole sa normalne. Bo ewidentnie nie sa to u mnie bole te klukace jak ma okres.
 
Ja się jakoś spróbuję wyrwać z pracy do lekarza , natomiast niepokoi mnie bol podbrzusza , kłucie co jakiś czas , takie dość dokuczliwe . Troszkę zaczynam się martwić . Chodzę i sprawdzam czy aby krwi nie ma..
ja mam to samo, trochę mnie boli i kłuje a przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie ma krwi... 🥵 teraz nas czeka 9 mc strachu😅
 
reklama
Do góry