reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
@Estuś a może Ty powinnaś wysyłać nicki nowych dziewczyn do administratorki która zakładała nam grupę?
Wiesz co tabelka z większością dziewczyn już poszła i jest zatwierdzona , teraz każda nowa mama jak będzie chciała dołączyć to musi poszukać grupy lipcowe mamy i tam się pojawia przycisk „ dołącz do grupy” lub „ poproś o zatwierdzenie do grupy „ musicie dziewczyny poszukać na telefonach :) jak dalej będzie problem napisze do aniaslu gdzie dziewczyny maja dokładnie klikać :)
 
Tak dwa spore bobasy😄 Na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze kazde sobie żyję w swoim świecie😁 Choć przyznam szczerze że w pierwszej chwili to się załamałam. Dobrze ze był że mną partner😄
ale cudowna wiadomość ❤️ i też zazdraszczam, zawsze mi się marzyły bliźniaki:) mój mąż pewnie by mi po fabrykę zamknął 😂
 
Dziewczyny mi te linki nie działają więc nie mam jak dołączyć :( nie umiem znaleść …

Ja po wizycie , ciąża potwierdzona ale narazie pęcherzyk powiedział ze sprawdzimy już serduszko na następnej wizycie za 3 tyg i wtedy też dostanę wszystkie badania :)
Ok napisze do aniaslu , ze te linki nie działają i jak dziewczyny maja dołączyć do grupy :)
 
reklama
Dziewczyny mi te linki nie działają więc nie mam jak dołączyć :( nie umiem znaleść …

Ja po wizycie , ciąża potwierdzona ale narazie pęcherzyk powiedział ze sprawdzimy już serduszko na następnej wizycie za 3 tyg i wtedy też dostanę wszystkie badania :)
Nie przejmuj się ją też nie mogę znaleźć.
 
Do góry