reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny te co już maja dzieciaczki czy sprawdza się to ze na słodkie to dziewczynki a kwaśne na chłopca ?

U mnie akurat chyba by się sprawdziło , choć może to tylko przypadek .. w obu ciążach bardziej właśnie kwaśne, jakieś ogórki , papryki itd i teraz zaś to samo mam 🙈🙈🙈🙈
No u mnie się sprawdziło póki co. Słone syn i słodkie córka. Teraz na słono znowu... 🤔
 
reklama
Dziewczyny te co już maja dzieciaczki czy sprawdza się to ze na słodkie to dziewczynki a kwaśne na chłopca ?

U mnie akurat chyba by się sprawdziło , choć może to tylko przypadek .. w obu ciążach bardziej właśnie kwaśne, jakieś ogórki , papryki itd i teraz zaś to samo mam 🙈🙈🙈🙈
Ja ten mit obalę w ciąży z córką jadłam śledzie pomarańcze ogórki kiszone i młoda zdecydowanie jest dziewczyną. Moja kuzynka ma dwóch synów przy jednym jadła kiszone ogórki a przy drugim nutellę ze słoika łyżkami 😎
Ja natomiast w każdej ciąży początki mam identyczne smakowo czyli śledź z dżemem lub miodem i to dosłownie śledzie w occie sobie smaruję lub zagryzam dżemem albo miodem. Biorąc pod uwagę że praktycznie od maja wpierniczam te śledzie to mi już one bokiem wychodzą a żyć bez nich nie umiem 🤣 jak będę już po menopauzie to mi się te śledzie będą śnić po nocach 🤣
 
U mnie w sumie poza tym że ogórki kiszone i ostre papryczki to słodkiego też dużo jem, więc mam kwaśno-ostro-słodko 😅 Pierwsze dziecko więc nie mam porównania
 
reklama
Do góry