reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam rozwiązanie po terminie tydzień. W takiej sytuacji też pewnie bliżej mi do sierpnia, ale ktoś tu pisał wcześniej że w sumie tak to by ladu nie doszedł, więc z om najlepiej :D
Ahh dokładnie , ja tez 8 dni po terminie , jakby tak było to powinnam raczej na sierpniowe iść 😂
 
Trochę mnie ciągnie dzisiaj dołem w brzuchu. Ale tak lajtowo, ciut mniej niż na okres nawet.
Pisalyscie o kawie - ja ostatnio pół filiżanki nie mogę dopic. Robię sobie w pracy, pije dwa łyki i to tyle. Czekolada też mnie odrzuciła. Zostają ogórki kiszone chyba 🤣🤣
mam to samo wszystko co słodkie moze nie istnieć, wczoraj mąż kupił mi loda snickersa ..chyba zapomniał jak latałam do toalety na reklamach snickersow z synem w ciąży 🤣
 
Teraz widząc tą listę i rozpiskę z datą badań prenatalnych widzę jak wy już długo jesteście tutaj w ciąży 😱 to już rozumiem czemu ten prywatny chcecie ja dopiero się tu zaczynam witać i nawet u lekarza nie byłam, ale tak to jest jak się ma termin pod sam koniec miesiąca 🙂 córka jest z początku miesiąca to miałam zupełnie inny grafik 🙂
to nie prenatalne 😝😝😝
 
Dziewczyny te co już maja dzieciaczki czy sprawdza się to ze na słodkie to dziewczynki a kwaśne na chłopca ?

U mnie akurat chyba by się sprawdziło , choć może to tylko przypadek .. w obu ciążach bardziej właśnie kwaśne, jakieś ogórki , papryki itd i teraz zaś to samo mam 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry