reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

ale mnie irytuje to uczucie zimna, siedzę w dwóch polarach, grube legginsy do tego narciarskie skarpety i przykryta kocem takim z wypełnieniem i mi zimno. W podobnym zestawie śpię tylko jeszcze do tego pod kołdrą dodatkowo. I tak mam za każdym razem na początku w ciąży. Teraz to jeszcze można zwalić, że zima za oknem ale w lecie jak byłam teraz w ciąży to miałam taki sam zestaw ubrany przy upałach. Wszyscy się mnie pytali co mi się dzieje :D Mi na co dzień jest zimno, ale teraz to jakiś istny koszmar. Poprzestawiali mi termostaty. No ale z dwojga złego wolę takie coś niż mdłości i rzyganko 💪
 
reklama
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?
Ja chodziłam w poprzedniej ciąży z Mężem praktycznie na każdą wizytę :D Teraz chodzę sama, bo nie mamy za bardzo z kim córki zostawić. Na późniejsze USG pewnie będzie chciał pójść ze mną.

Stresowałam się, więc dużo mi dawała jego obecność. Czułam, że jesteśmy z tym razem plus nie musiałam powtarzać co mówiła Pani doktor, tylko od razu wiedział i już :D
 
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?
ja pewnie tez zabiorę męża na prenatalne, bo będzie już pięknie widać mini człowieczka :)
 
ale mnie irytuje to uczucie zimna, siedzę w dwóch polarach, grube legginsy do tego narciarskie skarpety i przykryta kocem takim z wypełnieniem i mi zimno. W podobnym zestawie śpię tylko jeszcze do tego pod kołdrą dodatkowo. I tak mam za każdym razem na początku w ciąży. Teraz to jeszcze można zwalić, że zima za oknem ale w lecie jak byłam teraz w ciąży to miałam taki sam zestaw ubrany przy upałach. Wszyscy się mnie pytali co mi się dzieje :D Mi na co dzień jest zimno, ale teraz to jakiś istny koszmar. Poprzestawiali mi termostaty. No ale z dwojga złego wolę takie coś niż mdłości i rzyganko 💪
Mam tak samo 😁 najgorzej w nocy chyba to juz nie wiem co na siebie jeszcze włożyć 🙈
 
ale mnie irytuje to uczucie zimna, siedzę w dwóch polarach, grube legginsy do tego narciarskie skarpety i przykryta kocem takim z wypełnieniem i mi zimno. W podobnym zestawie śpię tylko jeszcze do tego pod kołdrą dodatkowo. I tak mam za każdym razem na początku w ciąży. Teraz to jeszcze można zwalić, że zima za oknem ale w lecie jak byłam teraz w ciąży to miałam taki sam zestaw ubrany przy upałach. Wszyscy się mnie pytali co mi się dzieje :D Mi na co dzień jest zimno, ale teraz to jakiś istny koszmar. Poprzestawiali mi termostaty. No ale z dwojga złego wolę takie coś niż mdłości i rzyganko 💪
Jeśli chodzi o zimno , to mam ten sam stan 😂🫣🙈
 
Dziewczyny ja dziś głównej moderatorce forum wysłałam listę chętnych dziewczyn która chce dołączyć do priv ona odesłała mi wiadomośc ze do poniedziałku powinna grupa prywatna działać :) wiec jak już będzie to dam Wam znać i sobie tam przejdziemy . Jeśli jakaś osoba której nie ma na liście będzie chciała dojść , to będzie mogła wysłać zapytanie o dołączenie do grupy wtedy ją zaakceptuje :)

Chciałabym na prywatnej grupie stworzyć dwa osobne wątki :
1 .terminy wizyt
2 . Terminy porodu

Bardzo proszę o przesyłanie tutaj wiadomości z terminami waszych wizyt , ja to później wszystko uporządkuje i wstawię na grupę zamknięta , wtedy każdy będzie mógł sobie wzajemnie w danym dniu kibicować ❤️ chyba , ze nie chcecie czegoś takiego to nie musimy tego robić :) to tylko propozycja

No a odnośnie terminu porodu myśle, ze również ,jak już będzie każdy po pierwszej wizycie wiedział z usg jaki termin wychodzi ,to wtedy będę tez wpisywać :)

❤️❤️❤️🤰🤰🤰
Pomysł git. My na starszych grupach miałyśmy po prostu na pierwszej str tabelkę z nickami, data porodu, płeć jak już było wiadomo, rodzeństwo,najwazniejsze badania (prenatalne) osobno w innym poście daty wizyt i same w tych tabelkach mogłyśmy wpisywać zmiany. Nie mam pojęcia jak to było możliwe 😀
Wątki kulinarne jak dla mnie miłe widziane 😉 bo ja noga w kuchni to może się czego nauczę!
My pierwsza wizyta 2.12 potem 7.12 termin 11-15 lipiec zobaczymy co na USG wyjdzie 😉

My jeździmy razem na badania ( jak ma możliwość) ale nie wchodzi do gabinetu. On jakoś nie czuje potrzeby.
 
W tej ciąży mam wszystko odwrotnie niż w poprzedniej.
Teraz jest mi zimno i mam mdłości wieczorem a w poprzedniej było mi mega gorąco i mdłości miałam rano 🤯

Skoro ostatnio był syn to może teraz na odwrót będzie córka 🤣
 
reklama
Do góry