reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?
Mój mąż był ze mną tylko na prenatalnych. Teraz też tak planujemy
 
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?

Ja w poprzednich ciążach, tylko na prenatalnych byłam z partnerem i teraz tez tak będzie.

Ajj, czuje się jakaś rozbita dziś, a teraz się nasiliło i cały czas płacze.
 
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?
Ja chodziłam na wizyty sama ,ale wtedy tez był COVID , ogólnie był mąż tylko na prenatalnych ;) teraz będzie tak samo 😁
 
Planujecie jeszcze dzieci?
Mój by chciał jeszcze jedno i różnice 1-2 lat z tym co w brzuchu jest, ale ja raczej jestem już na nie.
Teraz się zdecydowaliśmy, bo to taki najlepszy czas dla Nas, a tym bardziej, ze planujemy z dziećmi się przeprowadzić do uk, a ja chciałam mieć jeszcze ciąże i poród w pl.
Ja dopiero będę miała pierwsze, jak się uda to chcielibyśmy jeszcze jedno. Kiedyś marzyła mi się trójka, ale jak będzie dwójka to też będzie dobrze 😊
 
Dziewczyny ja dziś głównej moderatorce forum wysłałam listę chętnych dziewczyn która chce dołączyć do priv ona odesłała mi wiadomośc ze do poniedziałku powinna grupa prywatna działać :) wiec jak już będzie to dam Wam znać i sobie tam przejdziemy . Jeśli jakaś osoba której nie ma na liście będzie chciała dojść , to będzie mogła wysłać zapytanie o dołączenie do grupy wtedy ją zaakceptuje :)

Chciałabym na prywatnej grupie stworzyć dwa osobne wątki :
1 .terminy wizyt
2 . Terminy porodu

Bardzo proszę o przesyłanie tutaj wiadomości z terminami waszych wizyt , ja to później wszystko uporządkuje i wstawię na grupę zamknięta , wtedy każdy będzie mógł sobie wzajemnie w danym dniu kibicować ❤️ chyba , ze nie chcecie czegoś takiego to nie musimy tego robić :) to tylko propozycja

No a odnośnie terminu porodu myśle, ze również ,jak już będzie każdy po pierwszej wizycie wiedział z usg jaki termin wychodzi ,to wtedy będę tez wpisywać :)

❤️❤️❤️🤰🤰🤰
Termin kolejnej wizyty 05.12
Termin porodu wg OM 13.07
 
reklama
Do góry