reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Jak tam Wasze samopoczucia dziewczyny dzisiaj ? ❤️ U mnie bez zmian - jestem wciąż nieustannie głodna 😂 Ktos dzisiaj wizytuje ? :)
Ja już się nie mogę doczekać wtorku do USG, mam tak ogromna nadzieję że tym razem wszystko będziesz dobrze i nam się uda 🥹
Hej! U mnie masakra - zgaga, poddenerwowanie i wilczy głód. Dzisiaj mam wizytę, ale bez USG :)
 
reklama
A moja wizyta odwołana bo gin chory i zamiast we wtorek iść to jeszcze sobie poczekam. Żeby dopasować wizytę do grafika partnera żeby mógł zostać z córką. To dopiero w grudniu pójdę jak będzie 8 plus 4. Z drugiej strony się pocieszam bo przynajmniej będzie już dużo widać.
 
Jak tam Wasze samopoczucia dziewczyny dzisiaj ? ❤️ U mnie bez zmian - jestem wciąż nieustannie głodna 😂 Ktos dzisiaj wizytuje ? :)
Ja już się nie mogę doczekać wtorku do USG, mam tak ogromna nadzieję że tym razem wszystko będziesz dobrze i nam się uda 🥹
U mnie też bez zmian, czyli od rana mdłości, koło 9 przechodzi i mogę zjeść śniadanie, a jak już je zjem to mogłabym bez przerwy coś jeść i tak aż do 20/21 kiedy zaczyna się wieczorna seria mdłości. Poza tym bolą mnie piersi i jest mi wiecznie zimno, nieważne w co jestem ubrana. Chyba sobie przyniosę koc do pracy i będę siedzieć pod nim 😂 No I ten ciążowy mózg też mi się daje we znaki, ciągle łapie zawiechy i nad wszystkim muszę się zastanawiać. Już tylko 8 dni do kolejnej wizyty ❤️ Poza tym wczoraj weszłam w 9 tydzień, czyli dzisiaj 8+1 i aplikacja pokazała mi że moje dziecko jest już wielkości oliwki, w poprzednim tygodniu było ponoć ciecierzycą 🤣
 
A moja wizyta odwołana bo gin chory i zamiast we wtorek iść to jeszcze sobie poczekam. Żeby dopasować wizytę do grafika partnera żeby mógł zostać z córką. To dopiero w grudniu pójdę jak będzie 8 plus 4. Z drugiej strony się pocieszam bo przynajmniej będzie już dużo widać.
Ja w takim momencie jak byłam to już był dzidziuleczek elegancki 😁 czego życzę i Tobie. Tylko najgorzej to dalej czekać. Sama nie mogę już usiedzieć 🤭
 
Jak tam Wasze samopoczucia dziewczyny dzisiaj ? ❤️ U mnie bez zmian - jestem wciąż nieustannie głodna 😂 Ktos dzisiaj wizytuje ? :)
Ja już się nie mogę doczekać wtorku do USG, mam tak ogromna nadzieję że tym razem wszystko będziesz dobrze i nam się uda 🥹
U mnie bez objawów, ale za to od poniedziałku jestem przeziębiona, najbardziej męczą mnie zatoki..
Ja mam jutro wizytę. To będzie moja druga wizyta, ale pierwsza była tylko z pęcherzykiem ciążowym i żółtkowym a teraz czekamy na zarodek i serduszko 🥹
 
A moja wizyta odwołana bo gin chory i zamiast we wtorek iść to jeszcze sobie poczekam. Żeby dopasować wizytę do grafika partnera żeby mógł zostać z córką. To dopiero w grudniu pójdę jak będzie 8 plus 4. Z drugiej strony się pocieszam bo przynajmniej będzie już dużo widać.
o masz... ale chociaż będziesz widziała już takiego mini człowieczka🥰
Ja w sumie chciałam też troszkę poczekać, by się nie nakręcać, ale idę do mojego gina na NFZ we wtorek, chłop się zdziwi bo mnie odesłał do kliniki 2miesiące temu😝 a później w następnym tygodniu mam jeszcze USG w Medicoverze bo mam pakiet z pracy, zatem też czekam do 5 grudnia z tym USG w Medicoverze by zobaczyć większego kropka już (wtedy będę gdzieś 7+4)
 
Hej! U mnie masakra - zgaga, poddenerwowanie i wilczy głód. Dzisiaj mam wizytę, ale bez USG :)
trzymam kciuki zatem za udaną wizytę, pewnie będziesz robić badania te pierwsze juz:)?

Co do zgagi - współczuję miałam z synem parę miesięcy gorsze to było niż te mdłości..🫢
Mnie ciągle podbija, dziś jeszcze pogoda do d....u nas był marznący deszcz z rana, musiałam stanąć po drodze bo mi szyba zamarzła 🤦‍♀️ więc nie ma co się dziwić że ledwo człowiek daje radę w ogóle myśleć tym mooozgiem cionszowym 🥲
 
trzymam kciuki zatem za udaną wizytę, pewnie będziesz robić badania te pierwsze juz:)?

Co do zgagi - współczuję miałam z synem parę miesięcy gorsze to było niż te mdłości..🫢
Mnie ciągle podbija, dziś jeszcze pogoda do d....u nas był marznący deszcz z rana, musiałam stanąć po drodze bo mi szyba zamarzła 🤦‍♀️ więc nie ma co się dziwić że ledwo człowiek daje radę w ogóle myśleć tym mooozgiem cionszowym 🥲
Zobaczymy, ale pewnie tak, dostanę na te wszystkie badania z krwi skierowanie. No i na USG na pewno też
 
reklama
Do góry