reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny mnie tak dziś głowa boli że ruszyć nie mogę, nie pomaga nic metoda moja okno poduszka cisza. Zabrałam apap pierwszy raz.
Strasznie długo Cię to trzyma, konsultowałaś to z lekarzem? Te bole glowy mozesz miec od mdlosci. Moze jak Ci cos dadzą na nie to bole tez sie zmniejszą. Strasznie mi Cię szkoda, ja juz bylam na skraju załamania jak mi zaczelo przechodzic, a z tego co opisujesz to masz jeszcze gorzej niż ja miałam…
 
reklama
Strasznie długo Cię to trzyma, konsultowałaś to z lekarzem? Te bole glowy mozesz miec od mdlosci. Moze jak Ci cos dadzą na nie to bole tez sie zmniejszą. Strasznie mi Cię szkoda, ja juz bylam na skraju załamania jak mi zaczelo przechodzic, a z tego co opisujesz to masz jeszcze gorzej niż ja miałam…
Powiem Ci ze nie miałam już boli głowy ostatnio a jak już to delikatne, tylko mdłości i wymioty ale wymioty już też mniejsze bo mniej więcej 2 razy na dobę to już pikuś.
 
Tak, ale blizej koca drugiego trymestru, na krztusiec też i prawdopodobnie 3 dawkę covid.
Czy ja dobrze kojarzę, że na krztusiec się szczepi w dzieciństwie/wieku nastoletnim i po 10 latach trzeba odnowić?
Ja na grypę chyba nie, bo się nigdy nie szczepiłam i nie chorowałam, a na covid 3 dawkę wezmę pewnie na wiosnę.
 
Że naprawdę banalne pobranie, domyślam się, że sama analiza próbki już mniej, ale bardzo mam nadzieję, że kiedyś te badania zastąpią pappę albo będą na podobnym poziomie dostępne. Zostaje czekać na wynik. Niby od 3 do 7 dni roboczych. Raczej nie liczę na te 3 ale mam też nadzieję, że nie będzie to 7 bo wtedy nie zdążą przed świętami :(
trzymam kciuki żeby było przed świętami 🥰
 
Ile płacicie za te pierwsze prenatalne ?
Mi robi mój ginekolog i nigdy nie dopłacam do pre
Hej, ja 11+1 i nadal codziennie przed snem jest paw. Próbowałam pic melisę, rumianek lub mięta ale wgl nie pomaga. Woda też mnie odrzucą na samą myśl. Ratuje mnie jedynie delikatny kompot truskawkowy. Raz spróbowałam ugotować, bo miałam mrozone truskawki a martwiłam się o odwodnienie i już tak zostało. Codziennie gotuje duży gar. A mdlosci trwają już dokładnie 4 tygodnie, zaczęły się równo w 7 tyg. Mam nadzieję że powoli beda słabnąć bo za tydzień święta i boję się jak ja usiedzę przy wigilijnym stole.
Ja też się boje co będzie w święta bo też wymiotuje co wieczór , chyba już 3 tydzień a jestem w 8 więc jeszcze do 12 daleko . Dziś to nawet rano już2 razy byłam . Nie wiem nawet czy pojadę w święta do rodziny bo jednak wolę być bliżej własnej toalety 😒
 
Nie wiem to jest jako dorosły człowiek, ale dziecko krztusiec dostaje 4 razy przed 2urodzinami (w szczepionce 6w1 jest ) i potem powtarzane na 6urodziny
Czy ja dobrze kojarzę, że na krztusiec się szczepi w dzieciństwie/wieku nastoletnim i po 10 latach trzeba odnowić?
Ja na grypę chyba nie, bo się nigdy nie szczepiłam i nie chorowałam, a na covid 3 dawkę wezmę pewnie na wiosnę.
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny. [emoji3526]

Ja dziś od rana na nogach, zaraz kończę fryzjera i jeszcze kosmetyczka przede mną. [emoji39] Taki dzień dla Matki. [emoji3526] Dziś córka nie da żyć, więc ubieramy choinke i tak pewnie sobota zleci. [emoji1751]

Kurcze, widzę że większość z Was ma prenatalne jeszcze w grudniu. A ja 05.01 będę w 13+0 myślicie że jest ok ?

Miłego dnia kochane. [emoji8]
Pewnie ja też już będę w 13 tyg I mam 4.01
 
Do góry