reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

no myje non stop i staram sie ale czlowiek sie stresuje poprostu , trzeba to badanie powtarzac>?? kiedy najlepiej?:)
mi lekarz powiedział, że w sumie nie wie nigdy co radzić. Czy mam uważać na siebie czy po prostu robić wszystko jak do tej pory skoro się nie zaraziłam. Zostaliśmy przy tym, że zostaje wszystko po staremu 😂
 
reklama
Oto człowiek! Całe 1,5 cm ❤❤❤
 

Załączniki

  • 41c34b88-f712-451f-8ebd-e6ba0c17e0bd.jpg
    41c34b88-f712-451f-8ebd-e6ba0c17e0bd.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 73
Dziewczyny wy sie tak widze znacie szczegółowo, wyjaśnijcie prosze mi moje wyniki:
Zobacz załącznik 1347635
CMV przechorowałas I masz przeciwciała, toxo nie masz ale też nie masz przeciwciał i musisz uważać żeby nie złapać w ciąży. Różyczka też masz ok, przeciwciała takie ponoć są u osób szczepionych. Poprawcie mnie jeśli źle mówię.
 
reklama
Gratuluję wszystkich udanych wizyt ! Bardzo się cieszę że u was wszystko dobrze i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ! :)
Ja dopiero po świętach i teraz ja zaczynam świrować że mam mało objawów i generalnie zaczynają przechodzić.. 🤷
 
Do góry