reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witaj w klubie...w sierpniu tego roku poroniłam samoistnie ciążę w 8t3d puste jajo tylko z p.żółtkowym.
Teraz jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 3.10 więc dziś dokładnie powinien być 8t3d
I zaczęło się to samo co ostatnio...rano delikatne plamienie, później nic. Straciłam już nadzieję i nastawiłam się już na najgorsze..bo wszystko co do dnia..
O 16 miałam wizytę u lekarza i on stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego, ciąża faktycznie jest młodsza o ponad dwa tyg, ale dziś na USG zobaczył echo zarodka...ale jakoś nadal nie umiem się cieszyć:( za 2 tyg kolejna wizyta więc zobaczymy....
 
reklama
Witaj w klubie...w sierpniu tego roku poroniłam samoistnie ciążę w 8t3d puste jajo tylko z p.żółtkowym.
Teraz jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 3.10 więc dziś dokładnie powinien być 8t3d
I zaczęło się to samo co ostatnio...rano delikatne plamienie, później nic. Straciłam już nadzieję i nastawiłam się już na najgorsze..bo wszystko co do dnia..
O 16 miałam wizytę u lekarza i on stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego, ciąża faktycznie jest młodsza o ponad dwa tyg, ale dziś na USG zobaczył echo zarodka...ale jakoś nadal nie umiem się cieszyć:( za 2 tyg kolejna wizyta więc zobaczymy....
Dodam ,że nie dostałam żadnych leków, bety też nie robię, nic mi to nie da;(
 
Pl
Witaj w klubie...w sierpniu tego roku poroniłam samoistnie ciążę w 8t3d puste jajo tylko z p.żółtkowym.
Teraz jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 3.10 więc dziś dokładnie powinien być 8t3d
I zaczęło się to samo co ostatnio...rano delikatne plamienie, później nic. Straciłam już nadzieję i nastawiłam się już na najgorsze..bo wszystko co do dnia..
O 16 miałam wizytę u lekarza i on stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego, ciąża faktycznie jest młodsza o ponad dwa tyg, ale dziś na USG zobaczył echo zarodka...ale jakoś nadal nie umiem się cieszyć:( za 2 tyg kolejna wizyta więc zobaczymy....
Plamienia się zdarzają. Masz prawo się martwić ale wszystko jest możliwe, dlatego pozwolisz, że ja będę mocno trzymać kciuki za maleństwo 🙂 sama jestem po poronieniu i też teraz trzęsę portkami 🙈
 
Musisz kupić, przychodzisz pobierają krew, potem to wypijasz, po godz znów pobierają i po 2 godz trzeci raz. Dziewczyny mi gin polecił wcisnąć pół cytryny do glukozy. Mi pozwoliły przy ciążach z córkami.
Cytryna ma właściwości przeciwwymiotne 🙂 przy środkach przeczyszczających typu fortrans na oddziałach dziecięcych zawsze każą rodzicom kupić kg cytryn na 2 litry wody 🙈 piłam to dziadostwo jako dzieciak
 
Witaj w klubie...w sierpniu tego roku poroniłam samoistnie ciążę w 8t3d puste jajo tylko z p.żółtkowym.
Teraz jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 3.10 więc dziś dokładnie powinien być 8t3d
I zaczęło się to samo co ostatnio...rano delikatne plamienie, później nic. Straciłam już nadzieję i nastawiłam się już na najgorsze..bo wszystko co do dnia..
O 16 miałam wizytę u lekarza i on stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego, ciąża faktycznie jest młodsza o ponad dwa tyg, ale dziś na USG zobaczył echo zarodka...ale jakoś nadal nie umiem się cieszyć:( za 2 tyg kolejna wizyta więc zobaczymy....
Wiem, że to trudne, ale musisz cierpliwie czekać na rozwój sytuacji. Tym bardziej jeżeli lekarz mówi, że nie widzi nic niepokojącego, to tego się trzymaj! Będzie dobrze ❤
 
reklama
Dziewczyny, u mnie ostatnia miesiączka 23 września. Ale chyba straciłam nadzieję... 😭 Na pierwszej wizycie byłam 9 listopada i był to 5t2d więc wcześnie i ciaza zdecydowanie młodsza niż wynika z OM. Ale w poprzedniej ciąży też tak miałam, różnica prawie 3 tygodnie 🙉 a córcia za chwilę skończy już 3 latka ❤️ teraz sytuacja co najmniej dziwna... dziś byłam na kolejnej wizycie z której wynika ze to 6t5d więc strasznie mało ta ciąża urosła 😭 dodam, że nadal jest tylko puste jajo bez zarodka 💔 chociaż z usg termin wychodzi na 14 lipca... moja Pani dr zaleciła zrobić mi bęte jutro i w piątek i dać jej znać o wyniku, żeby zobaczyć co dalej.... jakoś nie umiem być dobrej myśli 😭 bóle piersi ustały, nudności też... wykończę się psychicznie do następnego wtorku. A może macie podobne historie swoich poprzednich ciąż?
Oczywiście wszystkim nam gratuluję tak czy tak i zycze duuuzo zdrówka ❤️
Bez względu na wszystko dasz radę i pamiętaj o tym 😘 my długo się staraliśmy, ciąża w kwietniu była taką radością, że szok...w maju poroniłam i myślałam, że świat się zawalił. Powiedziałam mężowi, że muszę zajść przed 27 grudnia (na ten dzień miałam termin) bo bałam się, że siądę i zacznę płakać w święta 🤷 udało się i teraz mam poczucie słoniowej ciąży 🙈 tak jakby tego czasu między ciążami nie było.. idę do przodu. Dlatego trzymam kciuki, żeby było dobrze ale uwierz mi, dasz radę 😘
 
Do góry