reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Rozwaliłaś mnie z chińskimi częściami 🤣 dziś lepiej, ale ja funkcjonuje na tabletkach, bo dzwoniłam do mojego ginekologa poinformować, że zdycham i mi zapisał te co w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że będzie lepiej, mogłabym juz być w 4 miesiącu. Ja w sumie juz nawet wolę końcówkę z ogromnym brzuchem niż początki
Jakbyś miała 30 kg + na koniec zmieniłabyś zdanie😅 a tak serio to mógłby istnieć tylko 2 trymestr..swoją drogą jak pomyślę o końcówce i porodzie to już się boję..
 
reklama
Dziewczyny, lekarz kazał mi badać bete tak co 5/6 dni ponieważ stwierdził, że jest to jedyny marker czy z ciąża jest pon, ponieważ na usg był tylko pęcherzyk. 16.11 było 6411 20.11 17223 wg kalkulatora to wynik nieprawidłowy. Czytałam że do 4 tyg wynik się poddają co 48 H, teraz jestem 6+0 z om. Oczywiście zadzwonię do lekarza w poniedziałek ale co myślicie?
A kiedy miałaś wizytę? I z tym przyrostem to lekarz stwierdził że coś nie tak, bo nie rozumiem... mój mózg spowalnia wieczorami🙈🙉
 
A daj spokój, u mnie okropnie. Boli mnie podbrzusze, wymiotować mi się chce. Dzisiaj miałam coś porobić. Miałam mamie pomóc ogarnąć w domu, ale przeleżałam pół dnia, a później to już pojechałam do sklepu, zrobiłam zakupy i od 17 gnije na łóżku 😂😂 jak padlina. Mama pytała co się dzieje, że tak leżę, twarda byłam nic nie powiedziałam. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej. Teraz sobie czekam aż mój mąż zadzwoni. Od wczoraj jest już w LA, załatwia sprawy z naszym domem (zamierzamy się przeprowadzić. Poleciał obejrzeć nieruchomość) eeeeh bardzo tęsknie już za nim. Mam nadzieje, że te dwa tygodnie szybką zlecą i już wrócę do naszego mieszkanka w NY.
Nie czytaj wiadomości bo to nic dobrego, ja zaraz idę spać zmęczona już jestem
 
Dziewczyny jak wam mija wieczorek? Jak się czujecie? Ja już wykompana i leze pod kocem, czekam na teściowa bo ma wpaść posiedzieć po mszy, mąż mi się pyta idziesz drzymac, dobrze ze już wieczór powiem wam ze do tego piątku ja osiwieje 🙈 tak mi się ciągną te dni 🙈
Ja z racji tego, że cały dzień miałam zalatany i w rozjazdach teraz już leżę i walczę z mdłościami 🤢 Krakersy to jednak mój faworyt w tym momencie, tylko one mi się nie cofają 💛
 
Jakbyś miała 30 kg + na koniec zmieniłabyś zdanie😅 a tak serio to mógłby istnieć tylko 2 trymestr..swoją drogą jak pomyślę o końcówce i porodzie to już się boję..
No... Właśnie....
Ja miałam 23kg więcej i rodzilam w listopadzie i w tedy mi paluszki puchly a w lipcu to będziemy jak balony 🎈🎈
Ale za to na spacerki będzie można wychodzić od razu. Bo takto deszcz śnieg i inne *****... Wyszłam dopiero 6 grudnia na pierwszy spacer.
 
Dziewczyny, które z Was mają termin na początek lipca, albo koniec czerwca?

Ja byłam u 2 gin i pierwszy wyznaczył mi 4 lipiec, 2 tyg. później inny wyznaczył mi 28 czerwiec 🤭 wg pierwszego jestem 7+5, a wg drugiego 8+4. Do tego wg pecherzyka wychodzi na ta ciążę młodsza, a wg długości zarodka na ta ciążę starsza o tydzień 🙈 jak piszecie w którym tygodniu i dniu jesteście, to cały czas zastanawiam się co sama mam napisać. 😉
To kto jeszcze jest na przełomie czerwca i lipca ?
Jaaaaa 🤗 apka na 4-6 lipca a ginek na 1 lipca... więc ...
 
Łał, super. Też o tym myślałam, ale chyba nie dam rady 😬 Mały budzi się w nocy i woła/przychodzi?
Mój syn ma zaraz 5 lat a cały czas przychodzi do nas w nocy. Ciasno jak cholera, nawet raz spadł z naszego łóżka ale nadal się nie nauczył. Gadzina podła 😂
Ale co do zębów to nie przeżywał. Jedynie ślinotok miał i nic więcej. Tak samo po szczepieniach. Twardziel z niego. 😉
 
reklama
Ja mam nadzieję że w tej ciąży nie przytyje za dużo, jestem dość okrągła i bym nie chciała za bardzo jeszcze przybrać 🙈
 
Do góry