reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ehh... mogłaby te beta juz przyjść...mam nadzieję, że w laboratorium nic nie pomineli. Pamietam jak w pierwszej ciazy mialam pobierana krew na morfologie i toksoplazmozę. Przyszłam w dniu wizyty po wyniki, a toksoplazmozy brak, bo okazalo sie, ze w laboratorium nie zauważyli jej na skierowaniu i próbkę wywalili. Musiałam być kłuta znowu 😂🤦
 
Mi wyniki wczoraj po 21:00 się pojawiły. Ale dziś stwierdziłam, ze nie robię żadnej bety, nie czytam nic poważnie się zastanawiam czy z forum nie wycofać się na miesiąc, bo ciagle porównuje się do Was i tylko schizuje. Dziś myślałam już, ze mój czas się skończył, a jak ochłonęłam stwierdziłam, ze w sumie nie mam większych powodów. Czytanie mi nie służy.
 
Mi wyniki wczoraj po 21:00 się pojawiły. Ale dziś stwierdziłam, ze nie robię żadnej bety, nie czytam nic poważnie się zastanawiam czy z forum nie wycofać się na miesiąc, bo ciagle porównuje się do Was i tylko schizuje. Dziś myślałam już, ze mój czas się skończył, a jak ochłonęłam stwierdziłam, ze w sumie nie mam większych powodów. Czytanie mi nie służy.
Myślę, że każda z nas ma czasem takie chwile zwątpienia. Pomimo że wszystkie jesteśmy lipcowymi mamami to każda z nas jest jednak na innym etapie ciąży. Nie porównujmy się. Każda ciąża jest inna. Z doświadczenia powiem Wam że powinnyśmy się cieszyć każdym dniem tej ciąży, bo nigdy nie wiadomo jaki scenariusz ma dla nas życie. Pozytwyne myślenie to jedyne czego nie powinnyśmy sobie teraz żałować. 🤗😉
 
reklama
Zostałam fanką tego artykułu :p
 

Załączniki

  • E5399FDD-A1CE-4DD4-9CF8-9444ABAC7975.jpeg
    E5399FDD-A1CE-4DD4-9CF8-9444ABAC7975.jpeg
    310,4 KB · Wyświetleń: 75
Do góry