reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja jeszcze nie, ale już się do tego przymierzam. Zamawiam wszystko, piorę i będę pakować torbę ☺️ A jak się czujecie?
 
Wszystko mam , walizkę spakuje w czerwcu , zaczęłam 33 tydzień, puchną mi nogi , po większym wysiłku bola mnie plecy i pachwiny , w czwartek mam wizytę wiec zobaczę jak sprawy się mają , ogólnie to mam nadzieję że urodze pod koniec czerwca , jestem już zmęczona ciąża i chce już urodzić
 
Ja już mam wszystko kupione, wyprane i wyprasowane. Ale chęci mi odeszły na spakowanie wszystkiego :) 31tc skończony..a ja mam dzisiaj jakieś skurcze dziwne co pół godziny. I wiem, że powinnam się spakować, ale wciąż wierzę, że to przejdzie i wytrzymam chociaż do czerwca z chłopcami :)
 
Mi też wszystko zaczyna teraz puchnąć i bolą mnie bardzo stawy, a najbardziej całe stopy. I jeszcze coś mnie boli po prawej stronie pod piersią jakby mięsień nad samym dnem macicy.. Ale ogólnie jeszcze jakoś się kulam :) jutro zabieram się za prasowanie ciuszków, a mam ich milion 😱😱
 
Ja już mam wszystko kupione, wyprane i wyprasowane. Ale chęci mi odeszły na spakowanie wszystkiego :) 31tc skończony..a ja mam dzisiaj jakieś skurcze dziwne co pół godziny. I wiem, że powinnam się spakować, ale wciąż wierzę, że to przejdzie i wytrzymam chociaż do czerwca z chłopcami :)
Trzymam kciuki żeby skurcze przeszły, daj znać...
 
Mąż dopiero skończył ramont pokoju dla małej, brak mi weny na pranie i prasowanie ubranek. Jeszcze nie mam syndromu wicia gniazda 🤭 Stopy puchną okropnie i nic nie pomaga 😢
 
reklama
Mi strasznie wicie gniazda się włączyło, ubranka już mam wyprane i wyprasowane, poukładane kategoriami w komodzie :) walizka spakowana w garazu czeka a ja sprzątam po kolei wszystko 🤯🤯🤯
 
Do góry