reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja przytyłam 7 kg , brzuch mam jak piłeczkę 😅
Czytałam że jak mało się ważyło przed ciąża można więcej przytyć. Dodam że zdrowo się odżywiam wiadomo że czasami zjem coś słodkiego ale to sporadycznie , niemożna wszystkiego sobie odmawiać 🍰😋
 
reklama
Ja przytyłam 7 kg , brzuch mam jak piłeczkę 😅
Czytałam że jak mało się ważyło przed ciąża można więcej przytyć. Dodam że zdrowo się odżywiam wiadomo że czasami zjem coś słodkiego ale to sporadycznie , niemożna wszystkiego sobie odmawiać 🍰😋
Ja też mało ważyłam przed, z rok temu to jeszcze 42 kg ważyłam 😅, ale chyba niezbyt ma to znaczenie bo u mnie rodzinnie tak jest. Moja mama ze mną w ciąży miała 50 kg więc.. Siostra też jakoś niewiele przytyła z chłopakami tylko ja jakoś dużo
 
Hej ☺️ jak samopoczucie u Was? U mnie dziś 21+4 dni i dziś na zakupach w sklepie pierwszy raz zrobiło mi się strasznie słabo, prawie zemdlałam. Mam nadzieję, że nie będzie się to często powtarzać.
Co do brzucha to twardnieje najczęściej w nocy i rano po przebudzeniu, czasem coś mnie gdzieś kłuje i myślę że to więzadła przez rozciągająca się macicę. No i miewam dni, kiedy czuję że brzuch jest taki jakby ciężki i napięty, mimo że jest jeszcze malutki :)
 
Hej ☺️ jak samopoczucie u Was? U mnie dziś 21+4 dni i dziś na zakupach w sklepie pierwszy raz zrobiło mi się strasznie słabo, prawie zemdlałam. Mam nadzieję, że nie będzie się to często powtarzać.
Co do brzucha to twardnieje najczęściej w nocy i rano po przebudzeniu, czasem coś mnie gdzieś kłuje i myślę że to więzadła przez rozciągająca się macicę. No i miewam dni, kiedy czuję że brzuch jest taki jakby ciężki i napięty, mimo że jest jeszcze malutki :)
Mnie też się robi tak słabo i duszno ale to zwykle na zakupach przez te maseczki 😌 ja jestem bardzo zmęczona, nie byłam taka senna w 1 trymestrze jak teraz, chodzę codziennie spać o 21😂
 
Mnie też się robi tak słabo i duszno ale to zwykle na zakupach przez te maseczki 😌 ja jestem bardzo zmęczona, nie byłam taka senna w 1 trymestrze jak teraz, chodzę codziennie spać o 21😂

@Iga89 Ojj ja też wcześnie chodzę spać i wstaję koło 6:30 🙈 u mnie 20+5 i K coraz częściej daje o sobie znać 🥰
@Amagie samopoczucie super. Żadnych dolegliwości, zawrotów głowy... Hmm troszkę mało żelaza, ale to nadrobimy 😊 Mam nadzieję, że to było takie jednorazowe zasłabnięcie 😯
 
To ja chyba jakaś dziwna jestem 🙈 spać najwcześniej północ a wstaje 7/8, za dużo energii mam, ani razu słabo mi się nie zrobiło, no tylko mam alergie na te maseczki. Za to mój partner ma większe zachcianki ode mnie i jest tak irytujący i marudny czasami, że zastanawiam się czy to ja jestem w ciąży czy On😂😂
 
u mnie dziś 20 tc i 5 dni i połówkowe 😉 mam nadzieje, ze wszystko będzie ok na usg. Na plusie już prawie 8 kg, wiec czas trochę mniej jeść jednak, brzuszek się już ładnie wybija. Oddech spłycony ale bardziej boje się żylaków i hemoroidów przy wysokiej wadze 😔
 
u mnie dziś 20 tc i 5 dni i połówkowe [emoji6] mam nadzieje, ze wszystko będzie ok na usg. Na plusie już prawie 8 kg, wiec czas trochę mniej jeść jednak, brzuszek się już ładnie wybija. Oddech spłycony ale bardziej boje się żylaków i hemoroidów przy wysokiej wadze [emoji17]
Powodzenia na badaniach [emoji4]
Wszystko będzie dobrze [emoji846].

No ja od początku ciąży przytyłam 6,5kg. Waga przed ciążą ok.50kg. brzuszek już ładnie widać 22tc , nawet wczoraj na szkole rodzenia ( były tylko 2 pary +prowadząca zajęcia) dziewczyna z 32tc miała mniejszy brzuszek niż ja choć wygląda na to , że przypuszczalnie gabarytowo przed ciążą była ciut większą ode mnie [emoji848].
I pomyślałam sobie , że chyba za bardzo przybrałam bo za te 10 tyg pewnie będę 2 razy taka [emoji23]
 
U mnie tylko jakieś 4.5 kg na plusie i brzuszek jest dość mały, widoczny tylko w obcisłych ubraniach :) ale nie mam prawie wcale zachcianek, jem w sumie takie same ilości jak przed ciąża, nie mam jakiegoś bardzo zwiększonego apetytu :)
 
reklama
Do góry