reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
O kurcze to u Was jest tylko to jedno w 12 tygodniu? 🤨
Szczerze pamiętam tylko, że miałam 2 usg a resztę jak w pl byłam albo polska klinika
Cześć i czołem. Zasnęłam wczoraj z małą..
I budziła mi się jak nigdy... Czasem i co H. A teraz śpi w najlepsze.. 😒

Jutro idziemy pierwszy raz do przedszkola- już widzę ten ryk.. Przez co spać chyba nie mogę.. Ona to jest moja małą przyjaciółka. Cały czas razem. Swoją droga nie wiem kto będzie bardziej ryczał.. 😂😱🤔🤔

Wczoraj padłam z Nią i poszłam spać bez kolacji.. Jestem tak głodna.. Że dramat 😂

Wstajecie w nocy na siku?

No i czy wyspane?
Ja w tym tygodniu nie wstawałam, ale staram się do 20.00 pić tylko
Placki ziemniaczane.. aż musze zrobić w tym tygodniu:D Dzieki za pomysł
JA nie mam mdłości jak takich ale jem teraz z 8 razy dziennie..
Co zjem to za półtorej godziny znowu mnie skręca wiec musze znowu coś zjeść. Staram się zjadać coś małego i liczyć kalorie ale nie ważne jak sie staram ... weszłam dziś na wagę i mam 3 kg na plusie :(
Też mam na plusie 2 kg i skąd 😱
Rety dziewczyny, ojojajcie mnie. :( Mam jakiegoś dola z powodu trzymania tej diety cukrzycowej. Ogólnie jakoś się trzymam, ale tak mi się płakać chce, ze nie mogę jesc tego na co mam ochotę jak np kluski śląskie, pierogi, biały chleb. :( Schudłam 2 kg, mam słaby apetyt, odrzuciło mnie od drobiu, nie wiem co jeść, a jak juz złapie na coś smaka to akurat tego nie mogę. Smutno mi. :( Dobrze, ze nie mam zachcianki na lody jak w poprzedniej ciąży bo bym po ścianach chodziła.

No i wkraczam w 9 tydzień z mdlosciami. Raz nawet wymiotowałam. Jakoś późno się u mnie to rozkręciło i najgorzej jest wieczorem, ale przynajmniej teraz czuje, ze jestem w ciąży. :D
Współczuję diety, a próbowałaś zjeść coś zakazanego i zobaczyć jak cukier? Bo pamiętam hsk sama zdziwiona byłam jak odstępstwa robiłam a cukier dobry był
 
Zadzwoń i się umów. Koszt 25 e między 7-14 tyg. Masz plemienia.. Powiedz że chcesz sprawdzić.
Dobrze wpisałam miasto?
Dziękuję :)
Ja juz byłam 1.12 na USG, póki co serduszko puka.
Jednak do 29.12 muszę czekać na potwierdzenie czy jest jeden czy dwa maluszki.
 
Ja mam dzisiaj 9+3
I jakoś lepiej się czuje, w sensie wczoraj rano mocne mdłości a dziś nic .
W poniedziałek wizyta , jakoś dziwnie panikuje bo dziwnie ze te mdłosci już ustępują ..
 
A ja dziś bez wymiotów, bez większych mdłości. Dostałam właśnie Merci i mimo iż nie mam ochoty na słodkie to tyle zjadłam 🙊🙉
16069893497286243991332201918906.jpg
 
A ja dziś bez wymiotów, bez większych mdłości. Dostałam właśnie Merci i mimo iż nie mam ochoty na słodkie to tyle zjadłam 🙊🙉Zobacz załącznik 1209647
A ja znów patrzę na te zdjęcie i już mnie mdli 🤷🏼‍♀️ Ale od początku zamiast na słodkie mam na słone ochotę ... i nawet toster musiałam kupić , bo najczęściej tosty jem 😁
 
reklama
Szczerze pamiętam tylko, że miałam 2 usg a resztę jak w pl byłam albo polska klinika

Ja w tym tygodniu nie wstawałam, ale staram się do 20.00 pić tylko

Też mam na plusie 2 kg i skąd 😱

Współczuję diety, a próbowałaś zjeść coś zakazanego i zobaczyć jak cukier? Bo pamiętam hsk sama zdziwiona byłam jak odstępstwa robiłam a cukier dobry był


Pewnie, ze próbowałam i jaka byłam szczęśliwa do czasu az mnie dziewczyny na grupie cukrzycowej nie uświadomiły, ze węglowodany proste, maka pszenna itd wyrzuca cukier wcześniej niż po godzinie, może to być po 15-30min wiec jak zrobię pomiar standardowo po 1h to cukry mogą być już w normie. Mierzenie poziomu cukru ma jedynie sens jak stosuje się diete. 🤷🏼‍♀️
 
Do góry