reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mieszkam w De, tu nawet pomimo mojego wieku usg prenatalne jest platne. Jesli nie ma wskazan uznaja, ze nie ma pptrzeby robic ;/
Rozumiem, aminopunkcja mnie przeraza :( oby wszystko bylo dobrze
nawet jeśli Ty sama chciałabyś zrobić to się nie zgodzą jeśli nie widzą wskazań? pytam bo też mieszkam w DE i widzę, że co rejon to mają tutaj inne przywileje.. [emoji848]
 
Przez tego wirusa musisz zadzwonić raczej. Oni Ci albo sami zarezerwują wizyte albo skierują do Poloznych i zarejestrujesz się bezpośrednio u niech - zalezy od rejonu.
Mówisz o macierzyńskim po porodzie???
Nie. Znajoma mi coś wspominała, ze jest jakby rok macierzyńskiego (liczone od momentu kiedy przestaje chodzić do pracy) i po tym roku warunek jest taki ze muszę do tej pracy wrócić. A ja wiem, ze już do tej pracy wracać nie będę bo wracam do Polski. W związku z tym mówiła ze muszę ze zwolnieniem pójść właśnie gdzieś indziej, i wtedy rząd mi płaci tylko przez 2 miesiące i koniec zapomogi
 
Hej dziewczyny,
Ja po wizycie ale się jakoś zestresowałam. Wg aplikacji 6+3 a lekarz powiedział że pęcherzyk pusty w sensie że nie widzi zarodka. Nie wiem co mam o tym myśleć
 
reklama
Ja co chwile mam sny ze urodziłam i nie potrafiłam nakarmić 😔
Boje się, że faktycznie nie dam rady. Cycki mam tak małe jak dwie śliwki i nic a nic póki co nie rosną, nie bolą.. 😔
spokojnie mają jeszcze trochę czasu, żeby urosły ;) ilość i jakość pokarmu nie zależy od wielkości piersi :) np. ja mam duże piersi a nie miałam pokarmu żeby nakarmić mała :) A koleżanka ma mały biust i wyjaśniła na nim 3 dzieci;) w ostateczności jest mm :)
 
Do góry