reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny, ja po wizycie.
Ciąża młodsza (6+3) niż wskazuje data miesiączki, więc termin przesunął się na 12 lipca. Ale widziałam bijące serduszko, więc jestem spokojna. Pozostaje być dobrej myśli i mieć nadzieję, że wszystko potoczy się pomyślnie. Następna wizyta w grudniu.
super:) gratulacje:) dużo zdrowia i żeby maleństwo rosło zdrowe i duże :)
 
reklama
Jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy 5 mm, ciąża prawdopodobnie młodsza niż 5t4d. Jajnik mnie kul dlatego bo jest torbielka krwotoczna ale Pani Doktor mówi, żeby do głowy nie brać. Twierdzi, że wszystko jest pięknie na ten moment. Więc i ja jestem happy po wizycie. Dostałam skierowanie na badania i kolejna wizyta 30.11.2020r.
Super gratuluję
 
My będziemy chyba musiały to pappa z automatu po 35r (chyba) zrobisz to plus prenatalne i wtedy jak na usg będzie coś nie tak to na aminopunkcje skierują....
Albo są testy nifty, sanco ponad 2 tys
Mieszkam w De, tu nawet pomimo mojego wieku usg prenatalne jest platne. Jesli nie ma wskazan uznaja, ze nie ma pptrzeby robic ;/
Rozumiem, aminopunkcja mnie przeraza :( oby wszystko bylo dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry