reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny chodzę cały dzień i ściskam piersi. Sprawdzam czy boli i czy maleństwo się rozwija i żyje... też tak macie. Z dobrych wieści lekarz przełożył wizytę na jutro na 15:00. Jak zawsze jestem już poddenerowana i podekscytowana...
Ja tez tak robie.. Bole nasilaja sie na wieczor. z dodatkowych objawow ciagle chce mi sie plakac.. nie wiem co mi jest ale normalnie dola mam 🤣 tez mam stresa jutro mam 1 wizyte.. no ale coz natura rzadzi sie swoimi prawami .. co ma byc to bedzie. Fajnie ze jestescie bo przynajmniej nie jestem sama 😅
 
reklama
a i jeszcze cos dziewczyny.. haha kiedys slyszalam ze testy owulacyjne moga wyjsc pozytywne jak ciaza jest to jaka kreche dzis ujrzalam to myslalam ze padne , dodam tylko ze zrobilam to z czystej ciekowosci poszlam na siusiu i mialam pod reka 🤣🤣
 

Załączniki

  • received_2653660968280250.jpeg
    received_2653660968280250.jpeg
    24,4 KB · Wyświetleń: 79
Hej dziewczyny. Nie udzielałam się ostatnio, bo strasznie panikuje czy wszystko jest w porządku. Miewam silne bóle jajników, naprzemiennie i ból podbrzusza :( pierwsze USG miałam mieć za dwa tygodnie, jednak z powodu boli udało mi się załatwić pierwsze USG w czwartek. Będę wtedy według ostatniej miesiączki w 6+1 TC. Czy w tym tygodniu powinno już być coś widać? Strasznie się stresuje i zamartwiam 😟
Wszystkim nowym dziewczyna gratuluję i życzę dużo zdrówka i cierpliwości ❤😘
Miałam i nadal mam dokładnie to samo co Ty.. z tym że jeszcze dodatkowo brązowy śluz... Na pierwszą wizytę poszłam wcześniej (5+3) widoczny pęcherzyk z zarodkiem. Lekaż pogratulował że 100% jestem w ciąży a ból podbrzusza i lekkie brudzenie jest z powodu minimalnej torbieli na jajniku, który uwolnił jajeczko... często tak się zdarza, to przejdzie...
 
Miałam i nadal mam dokładnie to samo co Ty.. z tym że jeszcze dodatkowo brązowy śluz... Na pierwszą wizytę poszłam wcześniej (5+3) widoczny pęcherzyk z zarodkiem. Lekaż pogratulował że 100% jestem w ciąży a ból podbrzusza i lekkie brudzenie jest z powodu minimalnej torbieli na jajniku, który uwolnił jajeczko... często tak się zdarza, to przejdzie...
Ja u siebie jakiś czas temu zauważyłam różowy śluz, ale beta rosła pięknie. Wczoraj zauważyłam brązowy śluz i nasilający się ból jajnika,który po chwili mija. Tak bardzo się zmartwiłam,że napisałam do lekarza ,żeby co 3 dni do pierwszego usg dał mi skierowanie na betę,żeby sprawdzać czy rośnie (nie mieszkam w PL), ale on stwierdził,że załatwi mi szybsze USG i się udało,mam nadzieję ,że i u mnie będzie wszystko w porządku.
Dodatkowo progesteron wyszedł mi 12.11 tylko 36nmol/l , wiem,że jest za niski. Jednak moja położna odpowiedziała,że ona nie wie jaki progesteron powinien być w ciąży 🤦
Udało mi się zorganizować duphaston i luteinę z PL,już dziewczyny mi wysłały,mam nadzieję ,z do końca tygodnia będę je miała.
A tak w ogóle to gratuluję i życzę dużo cierpliwości choć wiem,że to jest bardzo trudne❤️♥️
 
reklama
spokojnie. właśnie dlatego w Niemczech i na wyspach robią usg nie wcześniej niż po 8 tygodniu ciąży:) z jednej strony człowiek nie może się doczekać z drugiej oszczędzają w ten sposób stresu :) Będzie dobrze :) Trzymam kciuki
ja mieszkam w Niemczech i bez problemu mogę się nawet umówić w 5 tygodniu i mam usg robione [emoji846]
 
Do góry