reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Tak jak się chwalilam, że zero objawów tak dziś ta ciąża dała mi popalić. Mdłości i co chwila zimno i gorąco ale tak gorąco że rozbieralam się do bielizny a stary okna otwierał. Cały dzień leżenia, wstałam tylko obiad zrobić. Dopiero co mi trochę się lepiej zrobiło
Który to TC? :) Przepraszam nie śledziłam Was na bieżąco, nie chciałam się nakręcać. Teraz się zastanawiam kiedy mnie dopadły mdłości w pierwszej ciąży 🧐
 
reklama
Tak jak się chwalilam, że zero objawów tak dziś ta ciąża dała mi popalić. Mdłości i co chwila zimno i gorąco ale tak gorąco że rozbieralam się do bielizny a stary okna otwierał. Cały dzień leżenia, wstałam tylko obiad zrobić. Dopiero co mi trochę się lepiej zrobiło
Mnie też się zaczyna :/ jeszcze nie wymiotowałam ale czuje posmak metalu, na myśl o jedzeniu mnie mdli a ostatni tydzień to miałam gastro ;) Chciałabym leżeć ale nie ma takiej możliwości.
 
spokojnie dasz radę. w większości przypadków przejdzie w 4 miesiącu :)

Dam radę, najgorsze te uczucia gorąca 😞
Do tej pory dopadaly mnie w nocy ale nie były tak intensywne.

Który to TC? :) Przepraszam nie śledziłam Was na bieżąco, nie chciałam się nakręcać. Teraz się zastanawiam kiedy mnie dopadły mdłości w pierwszej ciąży 🧐

Tc5+6, myślałam, że jeszcze trochę obejdzie się bez objawów.

Mnie też się zaczyna :/ jeszcze nie wymiotowałam ale czuje posmak metalu, na myśl o jedzeniu mnie mdli a ostatni tydzień to miałam gastro ;) Chciałabym leżeć ale nie ma takiej możliwości.
A ja na mdłości to bym właśnie jadła i jadła. Najchętniej chleb z masłem 😉
 
Dam radę, najgorsze te uczucia gorąca 😞
Do tej pory dopadaly mnie w nocy ale nie były tak intensywne.



Tc5+6, myślałam, że jeszcze trochę obejdzie się bez objawów.


A ja na mdłości to bym właśnie jadła i jadła. Najchętniej chleb z masłem 😉
Ja mam tak że nie zjem jest jeszcze gorzej ale jak do tej pory miałam smaki na różne rzeczy tak teraz sama nie wiem co zjeść by było dobrze. W poprzedniej ciąży 2 miesiące się nie zbliżyłam do kuchni, mąż wszystko mi podawał teraz tak się nie da bo muszę dziecko nakarmić ;) Bez objawów źle bo mało ciażowo a z nimi również nie jest komfortowo, nie dogodzisz kobiecie.
 
A probowalas np zblendowac jakis owoc ktory lubi i dodac do mleka?
muszę spróbować, może jakoś załapie smak. Ja i z kakao próbowałam, ale w sumie ani Szymek ani Kuba nie lubią tego smaku. Chyba po mężu, bo ja kakao uwielbiam 😁
U mnie teraz faza na jajka na twardo z majo
Ja mam tak że nie zjem jest jeszcze gorzej ale jak do tej pory miałam smaki na różne rzeczy tak teraz sama nie wiem co zjeść by było dobrze. W poprzedniej ciąży 2 miesiące się nie zbliżyłam do kuchni, mąż wszystko mi podawał teraz tak się nie da bo muszę dziecko nakarmić ;) Bez objawów źle bo mało ciażowo a z nimi również nie jest komfortowo, nie dogodzisz kobiecie.
 
Ja mam to samo, apety słaby, na nic nie mam ochoty . W domu to już wg nic zjeść nie moge bo po prostu nie mam ochoty ! To nie jest tak ze mnie odrzuca, ja po prostu nie mam na nic ochoty i odruch wymiotny jak jestem głodna ..
 
reklama
Cześć wychodzi na to że do Was dołączam o ciąży dowiedziałam się przypadkiem 🤦 . W czwartek bardzo źle się poczułam w pracy i szefowa się zapytała czy w ciąży nie jestem powiedziałam że nie bo właściwie to mam okres . ( Krwawiłam ale tak troszkę mniej niż zwykle ale ja często mam jakieś rewolucje z okresem) Kierowniczka powiedziała żebym dla pewności zrobiła test bo tu praca ciężka . Zwolniłam się i na odczepnego zrobiłam test potem jeszcze dwa i wszystkie pozytywne . W piątek zrobiłam hcg i wynik to 741 😲😲 . W piątek przestałam krwawić czuje się ok czyli wychodzi że ostatni okres miałam 15 października. Jutro idę jeszcze raz na hcg .A mam już troje dzieci i 35 lat . I myślałam że już tylko na wnuki będę czekała 😊😊😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20201115_200156.jpg
    IMG_20201115_200156.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 76
Do góry