reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Powodzenia na usg!

A ja jestem wściekła. Z racji covid w przedszkolu mojej córki nie wychodzą z nimi na spacery. Wiec pomyślałam, ze włożę ja w wózek i wyjdę by się trochę dotlenila. Cholera, myślałam ze padnę na ulicy, czapka, szalik, maseczka i brak tlenu. Tak mi się momentalnie zrobiło słabo, ze musiałam się zawrócić. Co to za przyjemność spacerować ze szmata na buzi. :(
Ja chodzę na spacery bez maski, owijam sobie szalik i jak cos to nim sie przykrywam
 
Dziewczyny co polecacie na mdłości?? Już 5 dzień czuje się jakby miała niekończącego się kaca 😫😫 biorę witaminy z imbirem do tego herbatki tez z nim i nic nie pomaga. Jedzenie wciskam w siebie na sile po czym dalej mi niedobrze 😩 a najgorsze jest uczucie głodu i mdłości 😫
 
Ja mdlosci mam tylko jak otwieram lodówkę... Albo coś wybitnie śmierdzi. Dalej nie mam ochoty na nic przez co w ciągu ostatnich 2 tygodni schudłam 2kg.... Tak jak nie lubiłam słodkiego to teraz praktycznie tylko to jestem w stanie w siebie wymusic [emoji2360] z jedzenia na słono mam ochotę tylko na maka, pizze i ryby... Masakra
Dziewczyny co polecacie na mdłości?? Już 5 dzień czuje się jakby miała niekończącego się kaca [emoji31][emoji31] biorę witaminy z imbirem do tego herbatki tez z nim i nic nie pomaga. Jedzenie wciskam w siebie na sile po czym dalej mi niedobrze [emoji30] a najgorsze jest uczucie głodu i mdłości [emoji31]
 
U mnie już chyba też się zaczęlo. To moja pierwsza ciąża, więc za bardzo nie wiedziałam na czym to polega, ale wczoraj i dzisiaj rano kiedy wstawałam miałam taki okropny helikopter w głowie aż do pierwszego posiłku :/ i chyba koniec zakupów w mięsnym, bo dzisiaj wytrzymałam tam ledwo 5 minut
 
Dziewczyny co polecacie na mdłości?? Już 5 dzień czuje się jakby miała niekończącego się kaca 😫😫 biorę witaminy z imbirem do tego herbatki tez z nim i nic nie pomaga. Jedzenie wciskam w siebie na sile po czym dalej mi niedobrze 😩 a najgorsze jest uczucie głodu i mdłości 😫

Podrzucam pomysł, może pomoże ;)
16053602189965603760130863949835.jpg
 
reklama
Mam to samo [emoji1787] najgorzej pod wieczor, o 19 już leżę w łóżku wykąpana bo jak mnie później zaczyna mdlić to kąpać się nie mogę [emoji2960] niby jestem głodna zjem jakieś 2 kanapki i mi nie dobrze i nie wiem już sama czy to z głodu czy z przejedzenia [emoji1787]
Dziewczyny co polecacie na mdłości?? Już 5 dzień czuje się jakby miała niekończącego się kaca [emoji31][emoji31] biorę witaminy z imbirem do tego herbatki tez z nim i nic nie pomaga. Jedzenie wciskam w siebie na sile po czym dalej mi niedobrze [emoji30] a najgorsze jest uczucie głodu i mdłości [emoji31]
 
Do góry