reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Co do pracy to ja powiem dopiero w styczniu, myślę że nie będzie problemu z tym bardziej szok 😂😂😂
@marina7 jeśli chodzi o cytologię to ja miałam przed ciąża konizacje robioną bo miałam cin1 ale 2 lekarzy kazało konizowac a trzeci mówił, że jak zajdę to w 4 msc zrobiłby mi kolposkopie ale z leczeniem poczekał po porodzie
 
Ja w pierwszej ciąży miałam słaby apetyt, przytyłam tylko 5kg. Jedyna moja zachcianka to lody, jadłam 2-3 dziennie. Teraz też nie mam apetytu póki co.
 
Dziewczyny czy wy tez macie taki stres zeby powiedzieć o ciazy w pracy? Ja wiem,ze moja szefowa nie będzie zachwycona, bo moje obowiązki troche przejdą na nią (nie będę mogła jeździć w delegacje), a do tego w pracy same stare panny i tak naprawdę bede pierwszym przypadkiem od kilku dobrych lat. Na rozmowie kwalifikacyjnej mialam nawet pytanie czy planuje zakładać rodzinę (wtedy nie byłam nawet zaręczona). Wiem,ze takie pytanie nie powinno nawet paść. 😔
Ja mam stres bo pracuje tam trochę ponad rok ,niedawno podpisałam kolejną umowę i wiem że moich obowiązków nikt nie będzie chciał przejąć . Zastanawiam się kiedy powiedzieć , ale narazie czekam do wizyty u lekarza, co mi powie.
 
No mi wyszło ASCUS ale na kolejnej już nie tylko ten stan zapalny
Co do pracy to ja powiem dopiero w styczniu, myślę że nie będzie problemu z tym bardziej szok [emoji23][emoji23][emoji23]
@marina7 jeśli chodzi o cytologię to ja miałam przed ciąża konizacje robioną bo miałam cin1 ale 2 lekarzy kazało konizowac a trzeci mówił, że jak zajdę to w 4 msc zrobiłby mi kolposkopie ale z leczeniem poczekał po porodzie
 
Zrobiłam test przed chwilą. Kreski już ciemniejsze
 

Załączniki

  • IMG_20201112_153443.jpg
    IMG_20201112_153443.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 77
reklama
A ja dzisiaj prawie wcale nie spałam a na 8 do pracy musiałam jechać. Jakoś przetrwałam i właśnie wracam pociągiem do domu i walczę żeby nie zasnąć [emoji42][emoji42][emoji42]
Hej kochane jak tam wasze samopoczucia w czwartkowy poranek? Bo u mnie dobrze wyspana pełna energii ale niestety głupoty mi się w nocy śniły i rano musiałam zrobić test czy napewno wszystko jest w porządku i chyba jest[emoji6] kreska ciemnieje więc wszystko jest na dobrej drodze.Zobacz załącznik 1200353
 
Do góry