reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, tak was czytałam w sprawie wit D3 i piszecie, że bierzecie po 6000j. Bierzecie na własną rekę taką dawkę czy konsultowałyście z lekarzem? Wiem, że przyjęte normy w internecie są niewystarczające, ale ja trochę się boję sama brać taką dawkę. Póki co jestem na 4000j. Dwa tysiące mam w kapsułkach Mama Dha Premium a kolejne dwa biore osobno w Vigantoletten max.
 
ja jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie. Ale wierzę, że wszystko jest okej i najgorsza rzecz jaką można zrobić to czytać w necie. Naprawdę, to dopiero początek ciąży, zostało jeszcze dużo czasu, zwariujemy jak będziemy się tak nakręcać i doszukiwać nieprawidłowości. Ja tam się nie dam w to wmanewrować 🙃
Ja jak wczoraj sie was naczytalam to jakos stres mnie ogarnal ze musiałam wyjsc z forum
 
Dziewczyny, tak was czytałam w sprawie wit D3 i piszecie, że bierzecie po 6000j. Bierzecie na własną rekę taką dawkę czy konsultowałyście z lekarzem? Wiem, że przyjęte normy w internecie są niewystarczające, ale ja trochę się boję sama brać taką dawkę. Póki co jestem na 4000j. Dwa tysiące mam w kapsułkach Mama Dha Premium a kolejne dwa biore osobno w Vigantoletten max.
6000j??? O rany, to koszmarnie dużo! Ja biorę 2500. Witaminy też można przedawkować, jak wszystko, a nadmiar szkodzi.
 
6000j??? O rany, to koszmarnie dużo! Ja biorę 2500. Witaminy też można przedawkować, jak wszystko, a nadmiar szkodzi.
Mi też wydaje się że to stanowczo za dużo, chyba że jest takie zalecenie. Moja córka kiedy miała znaczny niedobór tej witaminy miała brać taką dawkę ale to tylko przez kilka dni, później musiałam ją zmniejszać.
 
reklama
Do góry