reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja też się stresuje, bo nas jest mało w biurze, jedna jest po dwóch ciążach poronionych. Teraz ciężki czas idzie u mnie w pracy dużo roboty, zrzucają coraz więcej obowiązków na mnie zamiast na drugą dziewczynę która jest podobna stażem do mnie. No ale niestety będą sobie musieli jakoś poradzić. Nie zależy mi aż tak na tej pracy i tak po macierzyńskim nie mam zamiaru do niej wracać [emoji2372] za dalekie dojazdy...
Dziewczyny czy wy tez macie taki stres zeby powiedzieć o ciazy w pracy? Ja wiem,ze moja szefowa nie będzie zachwycona, bo moje obowiązki troche przejdą na nią (nie będę mogła jeździć w delegacje), a do tego w pracy same stare panny i tak naprawdę bede pierwszym przypadkiem od kilku dobrych lat. Na rozmowie kwalifikacyjnej mialam nawet pytanie czy planuje zakładać rodzinę (wtedy nie byłam nawet zaręczona). Wiem,ze takie pytanie nie powinno nawet paść. [emoji17]
 
reklama
Dziewczyny miałam dziś USG i było widać tylko pęcherzyk [emoji19] z moich obliczeń dziś 5+6.. nie powinno już być widać zarodka?
 
reklama
Do góry