reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja jestem po wizycie :) z appki preglife 5+4, a wg USG 6+3, serduszko bije, więc się ucieszyłam. Dodam tylko, ze tydzien temu bylam na wizycie na nfz i lekarz mowil ze mało widac, 4/5 tydzien, więc dziewczyny naprawdę sporo zależy od sprzętu 🙂
Mi powiedział że jakbym przyszła 2-3dni wcześniej mogło by nie być nic widać
 
Hejka, również Was pozdrawiam. Ja robilam test tydzień temu-2 kreski hura! Odrazu w ten sam dzień zrobiłam test hcg z krwi: 3364, co wskazuję na 5-6 tydzień. Staraliśmy się ponad 3 lata, więc radość wielka. W sobotę idę do ginekologa, więc trzymam kciuki, że wszystko ok. Pozdrawionka i zdrówka❤
 

Załączniki

  • IMG_20201107_052944.jpg
    IMG_20201107_052944.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 75
Niestety z całkowitym zwolnieniem jeśli nie wymiotujesz bedzie ciężko. Jesli powiesz w pracy, ze jesteś w ciąży gdy już otworzą to w tych czasach pracodawca musi zrobić z tobą risk assessment. Jeśli nie sa w stanie zagwarantować Ci bezpiecznej pozycji ze względu na covid, to powinni Cię zawiesić przy pełnej pensji do czasu wyjscia na macieżyński. Furlough został przedłużony do Marca wiec prawdopodobnie się załapiesz. Poczekaj do zdjęcia lock down by im powiedzieć . Normalnie gdyby nie covid musiałabyś pracować, tu kobiety normalnie chodzą do pracy chyba, że serio źle się czują.. Także covid działa na Twoja korzyść.
Ok. Dziękuje za informacje. Mam tą cicha nadzieje, że w grudniu nadal nie otworzą restauracji, chociaż w grudniu to zawsze największe utargi są. Ciekawe co rząd wymyśli..
 
reklama
Do góry