reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja zgodnie z kalendarzem Preglife mam 5 tydz (4+5) i dziś jak mierzyłam miałm 38.1... 38.0 37.8 ... jutro dopiero mam konsultację z panią doktor (odnośnie redukcji leków które biorę) więc od razu zapytam ale chciałabym wiedzieć czy może wy też tak macie... i nie ma co panikować[emoji848]. Ogólnie w mojej pracy były przypadki covid gdzie zaczęło się nie wysokiej temperatury i choć ja nie miałam bezpośredniego kontaktu z tymi osobami i w miarę dobrze się czuje to już się zaczęłam martwić.
Ja od 10dc mam temperature powyżej 37 stopni, dziś mam 27dc i temperatura nadal się utrzymuje.
U mnie jest to bardzo wczesna ciąża bo według ostatniej @ 4 tydzien, czuje się dobrze prócz okropnych nudności [emoji85]
 
Ja mam 5 letniego syna i teraz 6 tydzień jakoś. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mam mdłości i brak apetytu. Jem na siłę chociaż troszkę a częściej. Niestety pojawiają się plamienia i obawiam się trochę. Jutro koniecznie idę do lekarza...
Mam nadzieję że wszystko ok. Napisz jak będziesz po wizycie
 
MnueMnie też zaczęły boleć lędźwia ... Ściągnęłam sobie apke Preglife i zgodnie z nią to 5 tydz (4+5) ... Serio to może być rwa? Bo ja sądzę, że przez to że powoli wszystko zaczyna rosnąć to dlatego może tak pobolewac.

Ja tak jeszcze z innej beczki , jakie herbatki polecacie czarna nie jest wskazana w nadmiarze a ja ostatnio na okrągło bym piła herbaty... [emoji848]
Ja tez herbaty bym mogla pic litrami. Polecana jest rooibos, ma trochę specyficzny smak
 
Ja zgodnie z kalendarzem Preglife mam 5 tydz (4+5) i dziś jak mierzyłam miałm 38.1... 38.0 37.8 ... jutro dopiero mam konsultację z panią doktor (odnośnie redukcji leków które biorę) więc od razu zapytam ale chciałabym wiedzieć czy może wy też tak macie... i nie ma co panikować[emoji848]. Ogólnie w mojej pracy były przypadki covid gdzie zaczęło się nie wysokiej temperatury i choć ja nie miałam bezpośredniego kontaktu z tymi osobami i w miarę dobrze się czuje to już się zaczęłam martwić.
ja mam 36,6 ale u mnie to już jest wyższa temperatura niż zazwyczaj, bo ja mam max 36,2 😉
 
reklama
Ja dzisiaj też dokładnie 4+5 [emoji6]
Ja zgodnie z kalendarzem Preglife mam 5 tydz (4+5) i dziś jak mierzyłam miałm 38.1... 38.0 37.8 ... jutro dopiero mam konsultację z panią doktor (odnośnie redukcji leków które biorę) więc od razu zapytam ale chciałabym wiedzieć czy może wy też tak macie... i nie ma co panikować[emoji848]. Ogólnie w mojej pracy były przypadki covid gdzie zaczęło się nie wysokiej temperatury i choć ja nie miałam bezpośredniego kontaktu z tymi osobami i w miarę dobrze się czuje to już się zaczęłam martwić.
 
Do góry