reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Gratulację [emoji8] nam się udało w 2 cyklu...nie sądziłam, że tak szybko się uda i również nie wierzyliśmy gdy zobaczyliśmy 2 kreseczki [emoji7]
Hej Kochanie. Wygląda na to że szczęśliwie do Was dołączyłam [emoji7] to nasza pierwsza ciąża, staraliśmy się 2 cykle chociaż w 2 cyklu trochę odpuścilismy bo mąż złapał przeziębienie a tu proszę [emoji3] wczoraj rano test i myślałam że mam przewidzenia, że to jakaś pomyłka że się udało[emoji23] dziś rano powtórka testowania i nadal są dwie kreseczki [emoji7][emoji3059]
 
reklama
Hej lipcowy mamuśki witam się 😉 termin z apki 2 lipca. W przyszłym roku w marcu kończę 38 lat czy mamy tu jeszcze takie dojrzałe przyszłe mamuśki 😁
 

Załączniki

  • IMG_20201026_165005.jpg
    IMG_20201026_165005.jpg
    921 KB · Wyświetleń: 90
Hej. Jestem w 30dc. Termin @ 02.11.20. od kilku dni ciągle mi niedobrze i kręci mi się w głowie dlatego dzis rano z "drugiego" moczu zrobiłam test. Po południu zrobiłam kolejny. Cieszę się ale i bardzo boję. Mam biegunkę. Może nie aż tak że siedzę na kibelku ale jednak cały dzień plynne stolce. W 2014 roku poroniłam. Czy ta biegunka może świadczyć o czymś złym?
Gratulacje [emoji846]
Mamy ten sam dzień ostatniej @ więc jesteśmy na podobnym etapie. Też mam biegunki właśnie od dzisiaj.. Kiedy planujesz wizytę u lekarza?
 
reklama
Do góry