reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Jak najdłużej planuje pracować, jestem księgowa, więc nic fizycznego. Myślałam żeby tak do lutego-marca popracować, ale zobaczymy na ile fasolka pozwoli [emoji6] w sumie jedyne co mnie martwi to to że dojeżdżam pociągiem, a w obecnej sytuacji to trochę ryzykowne [emoji45]
Kiedy planujcie l 4?
 
reklama
Jak najdłużej planuje pracować, jestem księgowa, więc nic fizycznego. Myślałam żeby tak do lutego-marca popracować, ale zobaczymy na ile fasolka pozwoli [emoji6] w sumie jedyne co mnie martwi to to że dojeżdżam pociągiem, a w obecnej sytuacji to trochę ryzykowne [emoji45]
Mam dokładnie taki sam plan, luty marzec. A później już odpoczynek i kompletowanie wyprawki ❤️
 
Ja zamierzam pracować praktycznie do końca, aczkolwiek pewnie dostane coś biurowego po nowym roku. Nie mam za bardzo wyboru bo to UK. Z synem pracowałam praktycznie do samego końca też.
Teraz siedzę w domu 4 dzień bo sie rozchorował i się dość nudzę... tzn On zajmuje mi sporo czasu, zabawy itp ale jednak lubie być na zewnątrz, chociaż spacery itp a niestety obecnie nie możemy sobie pozwolić.
Ja pracuje w transporcie :).
 
Witam,

Czy są już kobietki, którym wyszedł pozytywny test?
Hejka,
Wczoraj miała być @ ale ja coś czułam, że nie przyjedzie , miałam przeczekać 1 dzień ale nie wytrzymałam do rana i test zrobiłam wczoraj jakoś popołudniu i od razu 2 kreseczki. [emoji4]
Dziś zrobiłam bete i czekam na wynik.
Z moich obliczeń wychodzi, że urodzę 07.07.2021.


IMG20201029133149.jpeg
IMG20201029133212.jpeg
 
reklama
Do góry